Nechte se okouzlit mámením čokolády, poteče proudem

Spotřebiče

Čokoláda je velice oblíbená pochoutka po celém světě. Spousta lidí si bez ní život už ani nedokáže představit. Zlepšuje náladu, dodává spoustu energie, ale i vitamínů. S tekutou čokoládou proudící v elegantní fontáně si můžete dopřát této pochoutky opravdu dosytosti.

Dnes je čokoláda samozřejmou součástí našeho jídelníčku.Vyrábějí se z ní nejrůznější cukrářské výrobky, zmrzliny, bonbony, sušenky, šneci z listového těsta i námi tak oblíbené vánoční cukroví. Výrobník čokolády Guzzanti FC 250 retro připraví čokoládu v tekuté podobě, která volně proudí přístrojem. Můžete si díky fontáně udělat fondue z čerstvého ovoce (jahody, banány, hroznové víno atd.), sladkostí (karmelky, marshmallow, sušenky..) nebo oříšků.

Můžete obalit čokoládou cokoliv chcete! Výhodou je, že můžete dopňovat čokoládu kdykoliv při provozu. Výrobník čokolády Guzzanti FC 250 retro patří do exklusivní řady přístrojů v retro provedení, které oživí svým designem každou místnost při každé příležitosti. Přikládáme pro inspiraci zajímavé recepty na fondue čokoládu: Ledové kaštany 400 g hořké čokolády na vaření, 200 g ledových kaštanů, 80 ml rostlinného oleje Medová čokoláda 150 g hořké čokolády , 250 ml mléka, 100 ml smetany na vaření, 2 velké lžíce medu, špetka skořice

Budete připravovat narozeninovou oslavu nebo večírek pro přátelé? Nevíte co by hostům mohlo chutnat a zárověň se potěšit jejich oko svým originálním designem? Výrobník čokolády Guzzanti FC 250 retro připraví jedinečné pochoutky pro jedinečné lidi v jedinečné dny!

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang