Něco na bolavé nohy

Spotřebiče

Hodně se přes den v zaměstnání nachodíte a večer vás hrozně bolí nohy? Není nic lepšího, než si po dlouhém dni dopřát masáž nohou. Není ale vůbec nutné chodit do masážních salónů či přemlouvat protějšek, protože příjemnou masáž nohou si totiž můžete vychutnat i v pohodlí domova sami!

Pořiďte si masážní vanu Concept MV-7140, která dodá vaším chodidlům osvěžující a posilující pocit. A proč stojí za to, mít tuto vychytávku doma? Vana je vybavena 336 masážními body a 4 masážními válečky, které zajistí opravdu důkladnou masáž unavených nohou.

Dále disponuje 3 provozními funkcemi pro zlepšení prokrvení pokožky a krevního oběhu v oblasti chodidel. Všechno snadno a pohodlně nastavíte na ovládácím panelu, přesně podle vašich požadavků.

K dispozici je funkce masáž+infračervené teplo, která je vhodná k prvotnímu uvolnění. Infračervené záření zmírňuje bolest při revmatických a svalových onemocnění. Také zlepšuje krevní oběh a napomáhá otevírání kožních pórů, pokožka pak lépe střebává krémy a kosmetické přípravky.

Masážní vana Concept MV-7140 dále nabízí vzduchové bublinky, které jemně masírují pokožku nohou. Výhodou je také udržení teploty vody, aby vám masáž byla co nejvíce příjemná. Po chladnějších dnech příjde zahřátí a masáž nohou určitě vhod.

Navíc masážní vana vyniká i bohatou výbavou na pedikúru, takže nejen že necháte unavené nohy odpočinout, ale zároveň se můžete také věnovat péči o nehty.

Ukončete trápení v podobě bolavých nohou a pořiďte si masážní vanu Concept MV-7140, vstávání další den tak bude určitě o něco příjemnější než doposud.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang