LAIRD A LADY PŘICHÁZEJÍ Staň se skotským lordem

Domácnost a nábytek

Vítejte ve Skotsku. V zemi, kde se mnoho mužů pyšní titulem Laird a ženy titulem Lady. Máte okolo sebe někoho, kdo by si také zasloužil tento titul? Myslíte, že není možné ho získat jinde než ve Skotsku? Je to možné! Firma Gadgets pro Vás připravila dárkové balení, které umožňuje tento titul získat velmi snadno.

Staňte se i Vy skotskou Lady a Vy skotským Lairdem. Tato dárková sada od Gadgets umožňuje snadno získat skotský titul a to není vše. Podle skotského šlechtického práva může titul získat majitel půdy ve Skotsku. Originální dárek Staň se skotským lordem obsahuje materiály, díky kterým se stáváte majitelem velmi malého pozemku na Skotské vysočině. Tento pozemek se nachází v Glencairnu, mapa oblasti je součástí dárkového setu. Titul Laird znamená “vlastník půdy”. Samozřejmě můžete svůj pozemek navštívit a vlastnictví půdy v této oblasti vás opravňuje  navštívit krásný “Lairds Retreat” na břehu jezera Riddon v Argyllu.

Koupí tohoto originálního dárku nejen uděláte někoho skotským šlechticem, ale současně budoucí Laird či Lady výzmaně přispěje k ochraně této oblasti před nežádoucími změnami v budoucnosti.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang