Objevte kouzlo vaření s titanem

Domácnost a nábytek

Nene, nebojte, nepošleme Vám do kuchyně žádnou mytologickou postavu. Kouzlit v kuchyni totiž budete s chemickým prvkem zvaným Titan. Tento materiál, který je v současné době používán pro výrobu nádobí, má totiž několik výhod a my se na některé z nich dneska podíváme!

Zřejmě tou největší výhodou titanového nádobí značky Pro Guss, na kterou uslyší především milovníci zdravého stravování, je nepřilnavý povrch, díky kterému můžete připravovat potraviny bez použití tuku. Připravované potraviny tak budou nejen zdravější, ale také si zachovají svou opravdovou chuť, která není přebitá přepáleným olejem! Některé modely nádobí Pro Guss, lze použít téměř jako parní hrnec, a to díky klenutému tvaru skleněných poklic. S malým množstvím vody, tak můžete vařit a péct pod stálým mírným přetlakem páry!

Téměř všechny kuchyňské spotřebiče a doplňky se snaží být úspornými a šetrnými k okolí. Titanové hrnce Pro Guss nejsou výjimkou. Díky rychlému zahřátí Vám totiž ušetří nejen čas, potřebný k přípravě potravin, ale také energie. Nepřilnavý povrch také jistě oceníte i při údržbě, která je velice snadná a taktéž rychlá.

Možnost vložit hrnec, pánev či pekáč do trouby, dělá z tohoto nádobí univerzální záležitost. Pro Vaše pohodlí a bezpečnost jsou držadla plastové a tudíž při vaření stále studené, ale přesto je lze vložit i do trouby, kde snesou teplotu až 260°C.

S titanovým nádobím Pro Guss, se můžete s chutí vrhnout do vaření, pečení, smažení, zapékání a grilování a vše navíc ve zdravém stylu a chutně! Kdo by odolal?

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang