Kamaše nebo silonky? Poradí vám meteostanice

Domácnost a nábytek

V těchto dnech už člověk opravdu neví jak se má obléci, jestli bude mráz, nebo jen chladný vánek, prostě nevyzpytatelné počasí. Pořiďte si svou vlastní meteostanici, kde přesně uvidíte jaké bude počasí.

Nastavení a synchronizování času u meteorologické stanice Sencor SWS 100 je řízeno rádiovým signálem, nemusíte se tak starat o nastavování, meteostanice vám nařídí přesný čas, podle kterého si přeřídíte i své hodinky a budete tak vždy všude včas.

Předpověď počasí je na aktuální den, plus uvidíte i předpověď na následující tři dny dopředu, předpověď je pro šedesát oblastí v Evropě. Meteorologická stanice Sencor SWS 100 je schopná graficky zobrazit i pravděpodobnost deště, sněžení či krupobití pro aktuální den.

Na displeji meteostanice se vám zobrazí datum, přesný čas, měsíc a den v týdnu, dále čas východu a západu slunce až pro 470 měst, uvidíte i aktuální vnitřní nebo vnější vlhkost a pro lepší přehlednost, abyste se nemuseli shýbat k nočnímu stolečku, lze meteostanici Sencor SWS 100 zavěsit na stěnu.

Už nemusíte každé ráno brzy vstávat, abyste se dozvěděli jaké bude počasí. V klidu se vyspěte a až se sami probudíte, stačí se jen podívat na vaší novou meteorologickou stanici Sencor SWS 100 a můžete se obkléknout podle předpovědi počasí.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang