Bez hudby ani kilometr!

TV, foto, audio-video

Také si nedovedete představit cestování autem bez poslechu hudby? Autorádio je pro mnohé z nás naprosto nedílnou součástí cestování. A ať už při jízdě posloucháte pořádně hlasitou muziku jako prevenci proti spánku nebo raději nějakou klidnou klasiku na uklidnění, když vidíte ty šílence kolem sebe, v každém případě je nutné sáhnout po zaručené kvalitě!

A tou je bezpochyby autorádio LG LCS710BR. Toto elegantní autorádiou v černo-červené barevné kombinaci disponuje dálkovým ovladačem, takže i ti nejvíc vzadu se mohou stát na chvíli pomyslným dýdžejem. Velkou výhodou autorádia je vstup USB.

Co si budeme namlouvat, nacházet poházená  a nepopsaná CD pod sedačkou nebo jich mít plný kastlík není žádná paráda a mnohdy nás to rozčílí více než nepozorný řidič před námi. Takto stačí jen nahrát všechna svá oblíbená alba na USB a několik hodin hudby je stále pěkně uklizených a hned připravených k použití!

Kromě USB slotu je autorádio LG LCS710BR vybaveno také slotem pro SD kartu a vstupem pro iPhone/iPod. Zajímavou funkcí, kterou jistě nejednou oceníte je konverze do MP3 formátu přímo z CD na váš USB flash disk.

Pro zkvalitnění přehrávané hudby můžete využít funkci nastavitelné výšky basů a nastavení levých, pravých, zadních a předních repro soustav. Samozřejmě nesmíme zapomenout ani na oblíbenou funkci RDS neboli Radio Data System.

Díky této funkci se přenáší nejen hudba ale také další dodatečné informace, jako například název interpreta či písničky, nebo zesílí hlasitost při dopravních informacích.

Pokud by vám zrovna tento model nepadl do oka, věříme, že v naší kategorii autorádií, si vyberete jednoduše jiný model ku vaší plné spokojenosti.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang