S radiobudíkem se každý probouzí příjemně naladěn

TV, foto, audio-video

Každý se rád probudí do příjemné nálady a celkové pohody. A právě k tomu může pomoci radiobudík se simulátorem svítání. O co jde?

Toto zařízení připraví tělo během poslední půlhodiny spánku na probuzení. O co přesně jde? Po dobu 30 minut před nastaveným časem buzení dopadá na spící tvář příjemné světlo, které má za následek, že se člověk po probuzení bude cítit svěží a plný energie. Každý člověk vnímá intenzitu světla jinak a proto lze nastavit intenzitu světla až na 300 luxů.

Někdo by teď mohl říci, že si prostě nějakou “lepší” lampičku kupovat nemusí. Ovšem jedná se rovněž o radiobudík, který mile překvapí i přírodními zvuky. V době buzení tak lze slyšet zpěv ptáků v ranním lese, relaxační pípání, zvuky africké džungle, jemnou zvonkohru ve větru a nebo svou oblíbenou radiovou stanici. Radiobudík pokaždé jinak.

Radiobudík se simulátorem svítání

Radiobudík s integrovaným simulátorem svítání je skvělým způsobem, jak se probouzet a začínat den s postupným nárůstem světla, podobně jako při přirozeném svítání slunce.

  1. Digitální displej a nastavení: Radiobudík má digitální displej, na kterém je možné nastavit čas probuzení, intenzitu svítivosti simulace, barvy světla a další parametry.
  2. Simulace svítání: Nastaveným časem probuzení se postupně zvyšuje světlo na displeji nebo na fyzickém světelném proužku na budíku. Světlo postupně přechází od tlumeného svitu až po intenzivní světlo, aby co nejpřirozeněji simulovalo svítání slunce.
  3. Zvukový budík: Kromě simulace svítání radiobudík také obsahuje zvukový budík, který se postupně zvyšuje, aby jemně probudil spícího uživatele.
  4. Různé režimy: Radiobudík nabízí různé režimy, například pouze světelné probouzení, kombinaci světelné simulace a zvukového budíku nebo jen tradiční zvukový budík pro ty, kteří to preferují.
  5. Nastavitelné barvy světla: Uživatelé mají možnost volit různé barvy světla podle svých preferencí a nálad.
  6. Rozmanité zvuky: Kromě běžných zvuků budíku radiobudík nabízí různé zvuky, jako je zpěv ptáků, zvuk vln na pláži, jemná hudba apod., aby bylo probuzení ještě příjemnější.
  7. Možnost opakovaného nastavení: Uživatelé mají možnost opakovaně nastavit radiobudík se simulátorem svítání na každý pracovní den, víkendy nebo libovolné dny podle svých potřeb.
  8. Záložní zvukový budík: Pro případ, že by uživatele simulace svítání neprobudila, má radiobudík také klasický zvukový budík.

Radiobudík s simulátorem svítání může pomoci vytvořit přirozenější a klidnější způsob probuzení, což může mít pozitivní vliv na náladu a energii během celého dne.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang