Bojíte se chodit po zmrzlých chodnících?

Oblečení, obuv a doplňky

Zimní počasí s sebou přináší jedno velké mínus – chvíli sněží, chvíli je obleva, chvíli mrzne – a chodníky se tak pokrývají námrazou. Máte obavy po nich chodit? Máme řešení!

Námraza na chodnících je postrachem mnohých. Vždyť kolik lidí už si při pádu narazilo nějakou část těla, nebo dokonce zlomilo nohu nebo ruku. Stoprocentním ochráncem od jakýchkoliv podobných skluzů jsou Protiskluzové návleky na boty Snow Shoes.

Jak už název napovídá, jedná se o návleky, které si jednoduše navléknete na jakoukoliv svojí obuv.  Návleky jsou vyrobené z pružné gumové směsi, která se přizpůsobí tvaru a velikosti Vaší boty, přitom ale neochvějně drží. Návleky jsou prodávány ve třech různých velikostech, a to S (35 – 38), M (39 – 42) a L (42 – 46), abyste si mezi nimi mohli vybrat tu svou. Samozřejmostí je speciální upevňovací systém návleků, který zaručí, že budou pevně a bezpečně držet na jakékoliv obuvi.

Jak tedy tyto návleky fungují? Na spodní části je umístěn soubor kovových hrotů, které jsou sestavené do několika různých směrů na špičce a na patě. Tyto hroty zajišťují, že se Protiskluzové návleky na boty Snow Shoes zakousnou do ušlapaného nebo zmrzlého sněhu, případně do zledovatělého povrchu chodníku, a zamezí tak uklouznutí. Návleky jsou zbarvené do sytě oranžové barvy, aby byly svým vzhledem reflexní.

Pokud se strachujete vyjít každé ráno do zamrzlých ulic, Protiskluzové návleky na boty Snow Shoes Vás podobných starostí zbaví. V porovnání se zraněními, které se Vám můžou přihodit při uklouznutí a pádu na zmrzlou zem, je jejich cena opravdu výhodná.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang