Buzení dle vašeho přání

TV, foto, audio-video

Můžete si nastavit nepříjemné zvonění abyste jste se dostali z postele a zastavili ranní šílenství a nebo si nastavíte svojí oblíbenou stanici a budete vstávat s úsměvem. Že nakonec vstanete už vám zaručit nemůžeme!

Rádiem řízený moderní radiobudík Oregon RRM320  nabízí buzení rádiem či buzení tónem, je napájen adaptérem do sítě, do dálkového senzoru je však nutné vložit baterii. Jakmile si zvolíte volbu buzení rádiem, na výběr máte z vlnového rozsahu FM, dále je možné nastavit dva časy buzení a také lze nastavit usínací režim, což je časovač pro snadné usínání při oblíbené hudbě. Nevyhovuje-li vám jas LED displeje, můžete si ho jednoduše nastavit na svou přijatelnou intenzitu svícení.

Co určitě oceníte u tohoto radiobudíku Oregon RRM320  je projekce na zeď, nemusíte se už zvedat a vyhlížet svůj budík kolikpak je to vlastně hodin. Projekci si můžete zapnout ale samozřejmě ji můžete nechat vypnutou. Tento radiobudík Oregon RRM320  nezobrazuje jen aktuální čas, ale také i stávající vnější teplotu. Jakmile se radiobudík začne vybíjet, začne blikat indikátor slabé baterie.

S radiobudíkem Oregon RRM320  už nikdy nezaspíte a přitom se ráno budete budit svěží a čilý, když vás vzbudí příjemná hudba, ale ne že znovu usnete, po osmi minutách při nevypnutí budíku, vás znovu bude budit.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang