Co spojuje školu, zimní lyžování a letní výlet? Přeci potřeba batohu

Oblečení, obuv a doplňky

Ať už Vy nebo Vaše děti ještě stále plníte povinnou školní docházku, nebo se zrovna chystáte na zimní lyžovačku někam na svah či už raději s předstihem plánujete letní výlety, buďte si jisti, že každý nakonec vyrazíte s baťohem na zádech, ať už se vydáte kamkoli!

Aktovka, taška, baťůžek, batoh, ruksak..A stále máme na mysli to samé, zkrátka zavazadlo, které dáme na záda, ruce máme volné a zátěž příjemně rozloženou. Tedy pokud si zrovna vyberete některý z batohů od značky Coleman. Naštěstí tato značka nabízí pro každého něco, takže si lze vybrat batoh nejen podle svého vkusu, ale především podle účelu.

A jaké zavazadélka můžeme nabídnout pro ty nejmenší? Batoh Coleman Petit 4l. Ano, tento batůžek má objem jen 4 litry, můžete ho nasadit na záda i těm nejmenším. A jelikož víme, že ti nedají ránu bez svého oblíbeného plyšáka či hračky, díky karabině si ji na batoh mohou připnout a budou spolu na každém kroku. Tento dětský batůžek má jednu velkou a jednu malou kapsu na zip a navíc dvě postranní kapsy, třeba na malé pití. Praktický je i háček, za který lze batůžek pověsit. V naší nabídce najdete tento model v barvě růžové a modré.

V tuto dobu většinu z nás čekají nějaké ty zimní radovánky ať už na lyžích či na snowboardu. Tak jako tak, bude zase potřeba nějaký batoh, do kterého nabalíte na pár dní i objemné zimní vybavení. Pro takový účel by Vám mohl posloužit například batoh Coleman Tatarian X50 černý. Jedná se o model s obejmem 50l, který vyniká nízkou hmotností a přesto velkou odolností. Jelikož se zde předpokládá již vyšší zátěž, je batoh vybaven nastavitelným nosným systémem, stejně tak jako bederním pásem, který napomáhá rozložit zátěž která působí na ramena. Opět můžete očekávat praktické kapsy, ale například i uchycení na cepíny a v případě i letního použití je velice příjemná kapsa pro zavěšení vodního vaku.

Pokud prostě jen potřebujete nějaké to praktické zavazadlo na chození po městě, můžete si vybrat vhodný batoh dle různé litráže i vzhledu. Typicky městským batohem je model Coleman Magi-City 25l. Případní zájemci si mohou vybrat z barvy červené, šedé a černé. Vašemu pohodlí jistě poslouží polstrovaný zadní panel i polstrované ramenní popruhy. Kromě jedné velké kapsy naleznete venku ještě dvě další, z nichž jedna navíc obsahuje velice praktický organizér!

Ať už Vaše kroky směřují kamkoli, myslete při nich na své pohodlí, které Vám můžou přinést různé batohy z naší nabídky!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang