Každého z Vás čeká rok plný zážitků a nezapomenutelných chvil. Bude potřeba je zvěčnit

TV, foto, audio-video

Možná zatím ještě neplánujete nic konkrétního, ale čeká nás celý dlouhý rok a to by bylo, aby se nepřihodil nějaký ten okamžik, který je nutno zvěčnit! Třeba zrovna ve Vaší rodině se plánuje svatba, čeká se na narození miminka, bude se konat promoce… Anebo prostě jen vyrazíte na zajímavou dovolenou! Ať už se Vám přihodí cokoli, profesionální fotoaparát, Vám tu chvíli může připomínat ještě hodně dlouho poté!

S digitální zrcadlovkou Sony SLT-A55V objevíte doslova nový svět rychlého snímání a plynulého automatického ostření i u pohybujících se objektů. Tento model Vám umožní natáčet i videozáznamy ve kvalitě Full HD. Ačkoli se jedná o zrcadlovku, kterou mohou mít mnozí z Vás spojenou s neskladnými rozměry, její tělo je v tomto případě opravdu kompaktní a lehké a proto i snadno přenositelné.

Co je opravdu velkou výhodou, je naklápěcí LCD displej. Díky naklopení, tak máte možnost pohodlně sledovat vše a to v různých pozicích fotografování. Je to jistě jeden z důležitých předpokladů pro pořízení kvalitního snímku. Například v situaci, kdy před Vámi stojí dav lidí, je to skutečně funkce, kterou oceníte.

Funkcí, o kterou se taktéž mohou někteří zájemci zajímat je rychlost snímání. Při režimu priority rychlosti závěrky, lze pořídit až 10 snímků za sekundu! Samozřejmostí je ale i výsledná kvalita, díky automatickému ostření. Model Sony SLT-A55V Vám také umožní velmi široké panoramatické záběry, navíc můžete vytvořit i panoramata 3D, které si tak budete moci zobrazit i v televizoru s touto technologií.

Při pohledu na parametry a funkce u tohoto fotoaparátu, Vás možná polije horko, a mnohé čísla a názvy pro Vás budou tak trochu “španělskou vesnicí”, ale i v té se dá dobře domluvit, pokud člověk jen trochu chce. Pokud se tedy necítíte jako profesionální fotograf, věřte že návod Vás provede kouzlem kvalitních fotografií a fotografování se tak může lehce stát Vaším novým koníčkem! S digitální zrcadlovkou Sony SLT-A55V Vám neunikne, žádný úsměv, ani první krůček, ani třeba nezbedný a  mrštný svišť v horách na Vaší dovolené!

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang