Diktafony top

TV, foto, audio-video

Chcete si pořídit nový a kvalitní diktafon? Hledáte spolehlivého pomocníka, který zachytí všechna vaše důležitá slova a myšlenky? V našem sortimentu najdete diktafony od celosvětově známých výrobců, jako je např. Olympus, Panasonic, SONY, Sanyo a Philips. Kvality se tedy opravdu bát nemusíte. Nevíte, k čemu takový diktafon slouží a co vám může ulehčit? Pak čtěte dál.

Jaké diktafony nabízíme a k čemu slouží?

S novým diktafonem budete moci kdekoli a kdykoli zaznamenat mluvené slovo. Některé profesionální diktafony jsou doplněny o kvalitní software, který dává celému procesu záznamu a zpracování nahrávek více flexibility a funkčnosti. Se zaměřením na flexibilitu, bezpečnost, jednoduchost a spolehlivost, zahrnuje náš sortiment diktafonů celou řadu špičkových prvků, zvyšujících produktivitu uživatelů ve všech případech použití – u jednotlivců, v rámci redakcí, nebo např. při dlouhotrvajících konferencích. Ve spojení s různými přepisovacími sadami získáte naprosto neocenitelný nástroj, který celý proces přepisu výrazně zjednodušuje a urychluje. Diktafony jsou prostě revoluční vynálezy, které vás zajisté ohromí!

Jaké funkce mohou diktafony mít?

Modernější diktafony mohou disponovat mnoha zajímavými funkcemi. Můžeme zmínit například funkci uzamčení přístroje na základě biometrických informací, přepínatelný posuvný ovladač, programovatelná tlačítka, kódování a dekódování souboru či velký podsvícený LCD displej (chráněný prvotřídní ochrannou vrstvou). Diktafony mají velmi výkonné baterie, které vydrží až 28 hodin, duální podporu paměťových karet a menu s podporou několika jazyků. Pokud budete chtít svůj nahraný soubor ochránit před otevřením nežádoucí osobou, je zde k dispozici funkce uzamčení souboru.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang