Discman, se kterým si rozhodně ostudu neuděláte

TV, foto, audio-video

Možná Vám dnes nepřinášíme novinku na trhu, to máte pravdu. Ale ještě stále se mezi Vámi najdou tací, co nenechají na discmany dopustit. Ani netvrdíme, že naše nabídka discmanů je převeliká, ale vzhledem k tomu, že se jedná o produkt, který si svou slávu už prožil, je to i tak lákavá nabídka a mnohým z Vás jistě udělá radost!

Ano, ano, v této vánoční době, kdy si všichni lámou hlavu jakým dárkem obdařit své blízké můžeme samozřejmě přijít s naší širokou nabídkou MP3 přehrávačů, jako nedílnou součástí image nejen našich mladistvích, ale takvou nabídku si nechme zase na jindy. Dneska trochu zavzpomínáme a vrátíme se o pár let zpátky, cca do roku 2004, kdy byl zaznamenán největší objem prodejů discmanů.

Ono, co si budeme povídat, vzhledem k zdokonalování a rychlému vývoji technologií u mobilních telefonů, ani MP3 přehrávače tu nebudou věčně. Ale takový discman, to bude za několik let rarita, a originální věci, má přeci rádo ještě mnoho lidí!

A který že to model discmanu jsme se rozhodli Vám dnes nabídnout? Jedná se o discman Philips EXP2540, s MP3. Ještě než se pustíme na jeho funkce, je třeba vyzdvihnout jeho skvělý design! Ačkoli se o audio-videu mnohdy hovoří jako o černé technice, discman Philips EXP2540, s MP3 je v tomto případě přímo bílou ovcí pomyslné rodiny. Bílá barva spojená s naprostou jednoduchostí opravdu stojí za zmínku, navíc Vás může překvapit i LCD displej, který je perličkou na tomto discmanu.

Zřejmě většinu své hudby uchováváte ve formátu MP3, který, jak již název napovídá, discman Philips EXP2540 rovněž dokáže přehrát. A až budete třeba dobíhat autobus, rozhodně Vás nenaštve nějaké to přeskakování, které se o některých discmanů objevovalo. Discman Philips EXP2540, s MP3 je také vybaven funkcí  Dynamic Bass Boost pro hluboké a výrazné basy Vašeho oblíbeného interpreta! Díky LCD displeji můžete sledovat číslo alba, stav baterie, funkce CD, DBB, ESP, čas a stopu. Zkrátka zas o tak velkou vykopávku mezi různými přehrávači hudby se nejedná, ne?

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang