Jak udělat z Vašeho auta jednu velkou diskotéku!

TV, foto, audio-video

Nemusíte být zrovna hudebními maniaky, ale při jízdě v autě je zkrátka nějaká ta hudba příjemná. Někteří si pouštějí hudbu uklidňující, aby zchladili své nervy, které si ničí díky okolním řidičům.

Někdo má zas raději, když hraje něco ostřejšího, aby náhodou za volantem nepodřimoval a někdo si ze svého auta udělá rovnou pojízdné karaoke…Vás všechny může spojovat jedno – a to potřeba perfektního autorádia…

A tak Vám dnes jedno takové představíme. Jmenuje se Sony CDXGT434U.EUR, CD/MP3 + USB 4GB. Pokud máte své oblíbené písničky na CD nebo na flashce, v obou případech máte možnost je s tímto autorádiem přehrát.

Pokud tedy nechcete být odkázáni jen na rádio, které může cestou mnohdy nepříjemně šumět a chrčet (což Vás může začít rozčilovcat více než dopravní situace) je dobré poohlédnout se po autorádiu, které je právě vybaveno i CD mechanikou a možností USB vstupu.

Pokud se nacházíte právě ve městě, kde se dopravní situace mnohdy “zhušťuje”, jistě dáte přednost informacím ohledně aktuální dopravní situace. A takové informace poskytují zas různá rádia.

A aby jste vždy pohodlně naladili to své oblíbené, máte možnost až 18 předvoleb v pásmu FM. A aby jste o aktuální informace nepřišli, je autorádio Sony CDXGT434U.EUR, CD/MP3 + USB 4GB vybaveno funkcí RDS EON. 

Čitelný LCD displej a zeleně podsvícené tlačítka Vás snadno provedou ovládáním autorádia, které má celkově velice zdařilý design!

Autorádio Sony CDXGT434U.EUR, CD/MP3 + USB 4GB podporuje funkci ID3 Tag, takže se Vám nemůže stát, že posloucháte nějakou písničku a celou cestu autem si pak lámete hlavu, co že to bylo za interpreta. No, znáte to přeci, ne?

Další sympatickou funkcí je i automatické ztlumení zvuku při příchozím hovoru a samozřejmostí je i možnost nastavení basů. Mechanika Vám přehraje CD-R a CD-RW a rozšířené formáty jako je MP3, WMA a AAC. Jen řekněte, zda tohoto společníka na cesty byste mohli nechat doma?

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang