Dokonalý zážitek z filmů

TV, foto, audio-video

Rádi si vychutnáváte své oblíbené filmy ve skvělé kvalitě a s dobrým zvukem? V dnešní době už to nemusí být pouze záležitostí kina, ale skvělý zážitek z filmu či z hudby můžete mít i v pohodlí domova na Vašem gauči!

Dnes pro Vás máme tip na plazmový televizor značky LG, která Vám jistě není neznámá a vyznačuje se vysokou kvalitou. Plazmový televizor LG 42PA4500 v sobě integruje všechny pokročilé technologie, jaké si u těchto televizorů jen můžete přát. Exkluzivně vyhlížející design jistě také potěší, obzvláště při uchycení na zeď působí televizor velice elegantně.

Pokud jste sportovní nadšenci, tak jistě u plazmového televizoru LG 42PA4500 oceníte obnovovací frekvenci 600 Hz Sub-field Driving, díky které si užijete dokonale plynulou obrazovou reprodukci při přehrávání rychlých scén ve sportovních zápasech. LG Intelligent Sensor pak zajistí automatické nastavení optimálního jasu, kontrastu a ostrosti dle podmínek okolního prostředí.

Díky této funkci odpadá nežádoucí oční únava způsobená nevhodným nastavením obrazových parametrů a zároveň šetříte energii! Pokud posloucháte hudbu, můžete obrazovku vypnout úplně a šetřit energii ještě efektivněji. Pro moderní nekomprimované spojení se zdroji vysokého rozlišení nabídne panel dvojici rozhraní HDMI, nechybí ani USB port a dvojice digitálních tunerů pro příjem digitálního pozemního a kabelového vysílání.

Plazmový televizor LG 42PA4500 je určitě skvělou volbou pro zajištění zábavy v pohodlí domova, tak neváhejte a nechte se vtáhnout do svých oblíbených filmů, pořadů či sportovních přenosů!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang