Pokud hledáte spolehlivou a kvalitní videokameru, se kterou byste kdekoli a kdykoli mohli zaznamenávat všechny důležité okamžiky a události, jste tu správně. V této kategorii nabízíme DVD kamery, které jsou vyhledávány zejména pro velmi rychlé a nenáročné zpracování záznamu. Toužíte si pouštět krásné okamžiky svého života v televizi a virtuálně se do nich vracet? Pořiďte si kameru. V kategorii DVD kamery nabízíme přístroje značek Panasonic, Samsung a SONY.

Jak DVD kamery fungují?

Digitální videokamery zaznamenávají natočené události na malé 8cm DVD disky. DVD kamery jsou vyhledávány pro velmi rychlé a nenáročné zpracovávání videozáznamu. Natočený záznam si můžete okamžitě přehrát ve svém DVD přehrávači. Video si ale můžete také upravovat v počítači či notebooku, stačí jen záznam přenést pomocí připojovacích kabelů či jednoduše vložit DVD disk do DVD mechaniky počítače. Video pak můžete upravovat pomocí různých programů a vytvářet své vlastní filmy. DVD kamery pracují s malými DVD médii formátů DVD-R, DVD-RW, DVD+R, DVD+RW, dvouvrstvých disků a také disků DVD-RAM.

Jaké funkce mohou DVD kamery mít?

Tyto videokamery mohou disponovat mnoha užitečnými funkcemi. Stabilizace obrazu a vysoce kvalitní objektiv je téměř samozřejmostí. Stabilizátory slouží pro vylepšenou stabilitu fotografií a videa, hlavně při slabém osvětlení. Pomocí speciální funkce můžete zaznamenávat další video na volitelnou paměťovou kartu či na interní disk DVD kamery. Optimalizátor dynamického rozsahu upravuje expozici a kontrast pro rovnoměrné osvětlení snímků. Záznam prostorového zvuku slouží k zřetelnému hovoru a zvuku od osob v popředí. Natáčet můžete nepřetržitě až několik hodin. Některé DVD kamery jsou dodávány společně se snadno použitelným softwarem na upravování fotek, videí a podobně.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang