Fotky z dovolené ve vašem albu než řeknete švec – termosublimační fototiskárna Sony DPPFP97B.CED

TV, foto, audio-video

Vrátit se z dovolené znamená kromě deprese z toho, že je už všechno za vámi, take v mnoha případech propojit fotoaparát s počítačem, nahrát do něj všechny fotky, mít po ruce program na jejich úpravu, poté je teprve vytisknout na vaší domácí tiskárně, kde je samozřejmě zapotřebí nastavit odpovídající kvalitu tisku a druh papíru. Pokud toto všechno jde hladce, je to skoro zázrak. Jednodušší způsob určitě existuje. Seznamte se elegantní termosublimační fototiskárnou Sony DPPFP97B.CED.

Fotky z dovolené a výletu chce zpravidla vidět každý hned po příjezdu. Čas na jejich dostání z fotoaparátu můžete zkrátit na minimum při použití termosublimační fototiskárny Sony DPPFP97B.CED. Velmi rychlý a snadný tisk bez použití počítače je samozřejmostí, kterou snad ani nebudeme zvlášť vypichovat. Ostatně to už jsme měli na mysli v případě tvrzení zkrácení času na dostání fotek z foťáku na minimum. Co však o takové fototiskárně možná neví všichni, je také možnost přímo na tiskárně určité úpravy a korekce fotek. K dispozici jsou automatické korekce široké řady běžných obrazových problémů a navíc možnost dopravit fotografie o zábavné kreativní funkce tisku.

Mezi zmíněné korekce patří určitě automatické retušování, které vyřeší řadu problémů. zejména jde o tzv. červené oči, úpravy nevhodné expozice, rozpoznání obličeje, korekce zaostření, správné vyvážení bílé barvy, automatickou komenzaci změn světla a také vyhlazení pokožky. S fototiskárnou Sony DPPFP97B.CED snadno vyrobíte dle přiložených šablon průkazové fotografie, kalendáře, rámečky nebo celá alba fotografií. Ani ne minuta bude potřeba na vytištění fotografii o velikosti 4×6. Tisknout můžete přímo z fotoaparátu nebo z většiny běžně dostupných paměťových karet. Přečtěte si podorbné informace o této fototiskárně na našich stránkách.

Tato fototiskárna vás jistě nezklame a doba po dovolené tak pro vás bude o něco příjemnější, než dosud. Naše nabídka zahrnuje i další modely fototiskáren. Navštivte kategorii příslušenství k fotoaparátům v našem internetovém obchodě.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang