Gramofony jsou stále v módě

TV, foto, audio-video

Pro někoho jsou gramofony už dávno přežitkem. Pro někoho však dostupný luxus. Formáty jako MC, VHS a další upadají postupně v zapomnění, klasiká „elpíčka“ však nikoliv. Však ne nadarmo se říká, že s klasickou vinylovou deskou dostanete ten nejlepší zvuk, kterému se ani CD nevyrovná. Stejně tak nemusíte mít strach, že v dnešní době byste byli odkázani pouze na staré nahrávky a staré gramofony, i když nic proti nim. Česká Republika patří mezi přední výrobce LP desek a ročně se jich v Loděnicích vylisuje na stovky tisíc. Máte-li rádi retro a přesto chcete dostat výrobek nejmodernějších technologií, náš obchod má pro vás vynikající nabídku gramofonů.
Rádi bychom vám představili elegantní kousek, na kterém získá hudba u vás doma zcela nový rozměr a navíc se vám do rukou dostane designersky výjimečný kousek, z něhož dýchá dávná minulost. Firma Hyundai přišla na trh s gramofony označené jako retro styl z nichž tím nejstylovějším je model RT 409 RETRO. Starodávným je však tento přístroj pouze svým vzhledem. Uvnitř se skrývá důmyslný mechanismus, na kterém bez problému přehrajete desky všech velikostí a rychlostí. A že jich není zrovna málo. V případě tohoto modelu zvládnete bezpečně také málo vídané 78-rychlostí desky, se kterými se většina moderních přístrojů neví rady. Nechybí ani funkce automatického spuštění jehly a také autostop. Mezi oběma reproduktoy v popřední s výkonem 2×3 W naleznete navíc stylové analogové rádio s vlnovým rozsahem AM/FM. Retro design gramofonu je vyveden v přitažlivé barvě buku mořeného na třešeň.

Nemusíte být DJem, abyste mohli mít doma gramofon. Pouštění desek je stále v módě a v případě gramofonu Hyundai RT 409 RETRO se vám navíc dostává skutečně zajímavého a stylového artefaktu. Na našich stránkách naleznete i další modely gramofonů z řady RETRO a také nabídku ostatních gramofonů od těch, kteří jsou cenově dostupné úplně pro každého až po profesionální gramofony, které využívají světově úspěšní DJové.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang