Grundig MPaxx 920 – barevné empétrojky

TV, foto, audio-video

Potkáte-li na ulici někoho bez sluchátek na uších, buď nenávidí hudbu vůbec, anebo má ve svém MP3 přehrávači vybité baterky. Již hodně lidí si bez své oblíbené hudby stále při sobě nedokže cesty po městě ani představit a k tomu nahrává i fakt, co si budeme nalhávat, že hudba je dostupná jako nikdy jindy. Ať už ovšem patříte mezi notorické stahovače či si svou hudbu z CD pouze zálohujete do podoby MP3 a ty pak následně posloucháte na cestách, vybavit se kvalitním MP3 přehravačem je zcela jistě žádoucí. Doba však pokročila a na trhu je MP3 přehrávačů dostatek. Na řadu tedy přichází design a styl. A jeden takový stylový a povedený MP3 přehrávač vám dnes nabídneme i my – Společnost Grundig uvedla na trh přehrávač MP3 s označením MPaxx 920.

Doba patří iPhone. Jistě jste si všimli, že valná většina “pouličních posluchačů” má tento šikovný a jednodchý přehrávač. Jenže není škoda, že právě ona modelová pestrost z ulic tak trochu zmizela? Klasickým “tyčinkovým” přehravačům zase docela odzvonilo a tak by to chtělo něco mezi. A něco pestře barevného, co upoutá na první pohled. Tak takový je přesně MP3 přehravač MPaxx 920 od společnosti Grundig.

Pod “kapotou” tohoto MP3 přehrávače se schovává paměť dvou gigabytů, což je dostatčná paměť pro nahrání 540-ti klasicky dlouhých rádiových písniček. To znamená na padesátku alb. S tím už bude nějaká zábava. Pomocí USB mini rozhraní jednoduše přetáhnete vaše oblíbené songy z počítače do této rozměrově skromné krabičky a můžete vyrazit. 25 gramů a 4,3 x 3,4 x 0,9 centrimetrů vás v kapse jistě tlačit a tížit nebude. Kromě MP3 přehrajete také alternativní formát WMA a činit tak můžete celých dvanáct hodin. V balení tohoto MP3 přehravače mimo USB mini kabelu naleznete samozřejmě také odpovídající sluchátka. Můžete tedy hned začít!

Kromě vnitřního prostředí je nepochybně důležitý také vnějšek tohoto MP3 přehravače. Na první pohled velmi příjemný přehravač čtvercového tvaru se pyšní mnoha barevnými provedeními a bude jen na vás, které dáte přednost. Od klasické bílé se můžete přesunout ke žluté, zelené, červené, modré či oranžové. Tenhle MP3 přehrávač vám bude záviděn!

Zkontrolujte si a prolistujte naši nabídku MP3 přehravačů. Sami se přesvědčíte, že společnost Grundig přišla na trh s něčím, co tu dosud chybělo.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang