Uvažujete o koupi nějaké kvalitní kamery? Chcete mít možnost uchovat si své důležité okamžiky a kdykoli se k nim vracet? S našimi HDD kamerami můžete veškeré krásné chvíle prožívat znovu a znovu! V našem sortimentu naleznete různé druhy kamer. HDD kamery jsou jedny z nich. Ani o kvalitu se bát nemusíte, v kategorii HDD kamery nabízíme produkty značek Canon, JVC, Panasonic, Samsung či SONY.

Jak HDD kamery fungují?

Tento druh videokamer je mezi zákazníky nejoblíbenější a nejrozšířenější. HDD kamery zaznamenávají veškerý materiál na pevný disk HDD o obrovské kapacitě. Velká kapacita je nesmírnou výhodou. Jednoduše nahrajete a záznam si můžete okamžitě pustit. Pomocí USB či modernějších rozhraní snadno přenesete veškeré záznamy do počítače. V počítači můžete samozřejmě videa různě upravovat a měnit. K tomu slouží speciální programy, které jsou někdy dodávány spolu s kamerou. HDD kamery jsou díky svým vlastnostem jedny z nejpoužívanějších.

Jaké funkce mohou HDD kamery mít?

Tento druh kamer, jak už jsme zmínili, zaznamenává videa na pevný disk HDD, ale podporují také paměťové karty. HDD kamery disponují mnoha užitečnými vlastnostmi. Standardním příslušenstvím je síťový adaptér, baterie, USB kabel, AV kabel či dálkový ovladač. Většinou mají vestavěný blesk a zaznamenávat můžete až několik desítek hodin. Užitečný je také vysokorychlostní obrazový procesor, který slouží pro lepší kvalitu obrazu (dokonce i při zhoršených světelných podmínkách). Natáčet můžete i při chůzi, díky kvalitnímu stabilizátoru obrazu, který HDD kamery mají.

Velkou výhodou může být automatické geografické označování jednotkou GPS. HDD kamery vám tak zjistí, kde jste video natočili. HDD kamery vás jistě dostanou a přidáte se k milionům spokojených uživatelů.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang