Hudební jistota do domácnosti

TV, foto, audio-video

Pokud se řadíte mezi lidi, kteří velmi rádi poslouchají hudbu, tak pro Vás máme skvělého společníka pro trávení času v domácnosti. Minivěž Philips FWM154 Vám umožní zpříjemnit si chvilky domácí pohody poslechem kvalitní hudby.

Společnost Philips má již více než stoletou tradici ve výrobě elektronických spotřebičů. Jedná se o značku, která vyrábí vysoce kvalitní produkt. Mezi tyto kvalitní produkty patří i minivěže. Minivěž Philips FWM154 disponuje LCD displejem a digitálním tunerem, takže není problém naladit Vaši oblíbenou frekvenci pro poslech rádia. 

Minivěž Philips FWM154 disponuje i dálkovým ovládáním a hodinami s budíkem, takže se můžete nechat probudit ranním programem některého z rádií nebo oblíbenou písničkou na CD. Celkový výkon je úctyhodných 40 W. Bez problému tedy postačí i na nějakou tu domácí párty.

Pokud máte ještě kazetové nahrávky z dřívějších let, tak mini věž Philips FWM154 disponuje i kazetovým přehrávačem. Přehraje také CD disky, i CD disky s písněmi v MP3 formátu. Černý design s jemně modrými prvky zaručí, že minivěž zapadne do každého pokoje.

Pokud chcete kvalitní výrobek za rozumnou cenu, který dlouho vydrží a bude sloužit dlouhá léta ke svému účelu, pak minivěž Philips FWM154 je ten pravý model.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang