Jak vybrat MP3 přehrávač

TV, foto, audio-video

Tatam je doba walkmanů a discmanů, tak neesteticky vzdouvajících kapsy Vašich jeansů… kdo má rád muziku nejlépe vždy a všude, určitě už nějaký ten MP3 přehrávač vlastní – ale je to ten správný? Jak si vlastně vybrat?

MP3 přehrávač je přístroj, který Vám kromě přehrávání hudby nebo poslechu rádia umožní přehrát i fotografie a video. Jsou však všechny tyto funkce nutné v každém případě? Abyste si správně zvolili přehrávač Vám šitý na míru, zamyslete se nejdřív, kde a kdy jej budete nejvíce využívat:

Bez MP3 do fitka nelez….

Patříte-li mezi náruživé sportovce a bez přehrávače si trénink ani neumíte představit, u MP3 pravděpodobně nejvíce oceníte rozměrově menší přístroj z kvalitních a odolných materiálů. Přehrávání videa či fotografií zřejmě nebude Vaší prioritou – za to si při výběru zkontrolujte, jakým způsobem je řešen systém přenášení přístroje, jde-li například zavěsit na krk a podobně.

Sport je fajn, ale relax je relax….

Milujete jen tak se v klidu uložit na gauč a zaposlouchat se do tónů svého oblíbeného interpreta? Možná při tom také rádi zkouknete pár fotek nebo video z koncertu, na kterém jste nedávno byli. Pokud je pro Vás MP3 přehrávač synonymem odpočinku, doporučujeme vybrat takový, který Vám toto všechno umožní. Na velikosti v tomto případě ani tak nesejde, zato zbystřete při výběru displeje, dostatečné paměti a případně také rychlosti přenosu z počítače. 

Cesta je prach a štěrk… ale s MP3 to zvládám

Pokud často cestujete, ať už v hromadných prostředcích či jako řidiči, MP3 přehrávač Vám cestu může velmi zpříjemnit. Při využití tímto způsobem oceníte možnost vybrat si z různých formátů přehrávačů, především těch menších, které snadno schováte do kapsy nebo na krk. Zvažte také, zda využijete podporu různých formátů, nejen hudebních.

V našem obchodě Vám dále při výběru pomůže vyhledávání např. dle následujících parametrů: ceny, typu a velikosti paměti, tuner ano/ne apod. Tak neváhejte a vyberte si MP3 přehrávač, který Vám padne!

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang