Je na čase vypnout

TV, foto, audio-video

Snažíte se za den stihnout nemožné, lítáte sem a tam a už ani nevíte co všechno jste chtěli udělat? Nesmíte se tolik přepínat, ale myslet také na uvolnění a relaxaci. Jsteli v neustálém shonu, budete nervózní a cítit se utahaně. Zkuste vypnout, pusťte si třeba rádio, oblíbenou kapelu či oblíbený film.

Určitě se hned budete cítit lépe, když vám bude hrát vaše oblíbená muzika, zlepší vám to náladu a hned budete mít den hezčí. Pro zlepšení nálady doporučujeme Sencor SPV 4430, na tento přehrávač si můžete nahrát nejen hudbu, také filmy či obrázky a v neposlední řadě i dokumenty.

Hudbu můžete poslouchat ve formátu: MP3, WMA, OGG, APE, FLAC, WAV, AAC, AC3, AMR, filmy ve formátu: AVI, RM, RMVB, FLV, MP4, ASF, 3GP, MKV, VOB, MPG, dále přehrávač Sencor SPV 4430 přehrává i obrázky: JPEG, BMP, GIF, JPG, PNG.

Máte tolik muziky a nevíte co zrovna si pustit v přehrávači Sencor SPV 4430 ? Můžete dát náhodné přehrávání a udělá se vám tak mix oblíbených songů, pokud ani to vám nebude stačit, pak je varianta si pustit FM rádio. V balení naleznete: kvalitní sluchátka, AV kabel, síťový adaptér, USB kabel a samozřejmě také návod k obsluze. Už se nenechte se rušit a jen relaxujte!

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang