Kolik znáte jazyků…: Ozvučený kapesní překladač LINGVATRON 7000 Deluxe

Mobily, PC a kancelář

Také už si občas připadáte, že namísto Česka žijete v úplně cizí zemi? Znáte to, jdete po ulici a místo rodného jazyka slyšíte cizí řeči častěji, než nakolik jim rozumíte. Moderní doba si žádá nové znalosti a být „in“ znamená naučit se nějaký ten jazyk navíc. Jenže lehko se to řekne, už hůře se z peněženky vytahuje několik tisíc za jazykové kurzy. Proto by vás mohl a měl zajímat produkt z našeho katalogu, který vaše drobné nedostatky s porozuměním cizímu jazyku hravě a rychle odstraní. Představujeme vám ozvučený kapení překladač Livgvatron 7000 Deluxe.

Překladač Livgvatron 7000 Deluxe v sobě ukrývá slovní zásobu jazyka anglického, německého a českého v několika úrovních. Pomůže jak úplným začátečníkům, tak i mírně a středně pokročilým a jistě zaboduje i u pokročilých, kteří s jazykem obecně větší problémy nemají. Vždyť slovíček jsou tisíce a pamatováka na všechny nemají kolikrát ani rodilí mluvčí. Lingvatron 7000 Deluxe však není pouze o slovíčkách a jejich psané formě, pomůže vám i s jejich výslovností, což je kolikrát ten větší problém v procesu vzpomínání si na cizí slova.

1.500.000 (slovy milion a půl). Tolik slov v tomto malém a elegantním přístroji naleznete. Ať už jste lékař, právník či obchodník, určitě si s tímto překladačem budete rozumět. Součástí Lingvatronu 7000 Deluxe je pak také vždy se hodící adresář na telefonní čísla a také kalkulačka, to kdybyste si chtěli spočítat, kolik nových slov jste se za den naučili.

Samozřejmě se můžete podívat také do naší nabídky kapesních překladačů, kde najdete další modely značky Ectaco. A ať už se tedy rozhodnete pro jakýkoliv z nich, svět vám bude opět o něco blíže na dosah.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang