Oblíbené aplikace vždy po ruce

Mobily, PC a kancelář

Hodně během dne cestujete a rádi si zkrátíte cestu poslechem oblíbené hudby či sledováním videí a filmů? Nebo se neobejdete bez e-mailu či internetového prohlížeče a telefon vám pro tyto účely nevyhovuje? Nebo třeba chcete sdílet aktuální fotky s přáteli? Tak potom je načase pořídit si tablet!

Jak jednou dostanete do ruky dotykový tablet Samsung Galaxy Note 10.1″, šedý bez 3G, tak už ho určitě nedáte! Tento inovativní tablet disponuje velice výkonným hardwarem, díky kterému je práce na tabletu neskutečně rychlá a pohodlná.

Předností tabletu je integrované pero S Pen, které umožňuje mimořádně pohodlné psaní poznámek, skicování, kreslení a další způsoby kreativního vyjádření.

K dispozici je nepřeberné množství šikovných aplikací. Například Adobe Photoshop Touch, s ní můžete vytvářet úžasné obrázky, používat profesionální efekty a poté své výsledky sdílet prostřednictvím Facebooku a to vše v pohodlí s dotykovou obrazovkou.

Za zmínku jistě stojí také aplikace Video Hub, kde si kupujete nebo půjčujete filmy a televizní seriály. Ty pak můžete sledovat na tabletu Samsung Galaxy Note 10.1″, šedý bez 3G v kvalitě 1080p Full HD pro opravdu intenzivní zážitek.

Nezáleží, zda sledujete stažená videa, nebo třeba hudební klip na YouTube, vše uvidíte v jasném, křišťálové čistém vysokém rozlišení. S tímto tabletem se zkrátka nebudete nikdy nudit.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang