Kapesní překladače a slovníky

Mobily, PC a kancelář

S kapesními překladači a slovníky se cestovatelé při návštěvě zahraničí rozhodně neztratí. Jaké jsou ty nejpodstatnější aspekty těchto zařízení, se kterými je třeba se obeznámit?

Rádi a často cestujete? Vyjíždíte několikrát do roka na pracovní cestu do zahraničí nebo si pouze dopřáváte příjemnou dovolenou? V obou případech jistě víte, že v zahraničí je velmi důležité domluvit se v cizí řeči. Pokud nepatříte mezi ty, kteří potřebný cizí jazyk ovládají perfektně, jistě vás zaujmou kapesní překladače, slovníky, které nabízíme všem našim zákazníkům za velmi příznivé ceny. Naleznete zde produkty značky Ectaco.

Jaké kapesní překladače, slovníky nabízíme a k čemu slouží?

V naší nabídce najdete jak překladače a slovníky ozvučené, tak klasické. Obrovskou výhodou je schopnost kapesních překladačů a slovníků obsáhnout velké množství jazyků. U pokročilých modelů jde o desítky jazyků. Elektronické kapesní překladače, slovníky také obecně obsahují více frází a hesel, než slovníky klasické. Kapesní překladač se tedy hodí nejen na cesty a studia, ale i při práci.

Výhodou moderních kapesních překladačů je jejich schopnost na vás „mluvit“ a tudíž rovnou poskytnout i správnou výslovnost. Není to úžasné? Pro velkou většinu lidí je tato možnost naprosto neocenitelná, neboť je přirozenější a efektivnější než učení podle učebnic a fonetických předpisů. Kapesní překladače, slovníky se tak pro vás stanou tím nejlepším a zároveň nejrychlejším pomocníkem a učitelem.

Jaké funkce mohou kapesní překladače, slovníky mít?

Tyto moderní přístroje mohou disponovat nejrůznějšími funkcemi a vlastnostmi. Kapesní překladače, slovníky mají většinou velice snadnou ovladatelnost, díky názornému uživatelskému rozhraní, klávesnicí na displeji a navigačním tlačítkům. Kapesní překladače, slovníky jsou velmi vhodné do zemí, kde se mluví určitým jazykem nebo na výuku daného jazyka. Hlavní předností těchto pomocníků může být pokročilá technologie vyslovování cizojazyčných slov. Slovníky mají velmi širokou slovní zásobu z různě zaměřených oblastí.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang