I klasické rádio dokáže stále ještě nalézt svého majitele

TV, foto, audio-video

Možná některé z Vás naše dnešní nabídka nijak zvlášť neosloví. Možná si dokonce budete říkat, že jsme v Nakupka.cz nějak zaspali dobu, když přijdeme s nabídkou obyčejných rádií. Ale věřte, že i takové klasické rádio může udělat spoustu radosti a rádi si na nás vzpomenete, až si budete lámat hlavu, co třeba koupit dědečkovi k narozeninám!

To samozřejmě neznamená, že zrovna musíte čekat na dědovi narozeniny. Zřejmě doma již máte nějakou hi-fi věž či nějaké jiné vymoženější audio zařízení, ale i přesto takové rádio Hyundai PR200B může nalézt své uplatnění.

Co takhle do garáže, do dílny, do kuchyně, na chatu, do karavanu? Naleznete spoustu míst, kde není potřeba drahých audio systémů ale hudbu byste zde přesto slyšeli velmi rádi.

Oblíbenou stanici lze u radiopřijímače Hyundai PR200B naladit analogově, ale velice prakticky se zobrazuje digitálně. Nepřesnému a většinou malému mechanickému zobrazení frekvence v tomto případě už vážně odzvonilo. 

Nemusíte tak ani čekat až dohraje písnička a uslyšíte známou znělku, digitální zobrazení Vám jasně ukáže, na jaké se právě nalézáte frekvenci.

Rádio Hyundai PR200B je vybaveno i hodinami a budíkem. Pokud například něco kutíte v dílně, sami víte, jak čas rychle utíká a ztratit o něm přehled je velmi snadné.

Tak si raději budík nařiďte na čas, kdy je potřeba dostavit se k obědu, ať si Vaše polovička nevykřičí hlasivky. Kromě síťového napájení lze samozřejmě rádio napájet i bateriemi.

Pokud již máte takové rádio doma nebo opravdu pro něj nenaleznete využití, tak nezoufejte.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang