Kdo si hraje, kouká na film, videa, poslouchá hudbu a prohlíží fotky, nezlobí…XBOX 360 Piano Black 250 GB (Slim)

Mobily, PC a kancelář

V dnešní moderní době je občas potřeba se pořádně „vyblbnout“. Všude samý spěch, stres a téměř žádná zábava. Právě pro to si lidé vymysleli hry;  společenské, deskové, počítačové a také konzolové.

Nová elegantní konzole XBOX 360 Piano Black 250 GB (Slim)je jednou z mnoha novinek v naší nabídce v této oblasti. Díky svému designu se většině uživatelů vryje do paměti. Konstrukce je totiž taková, že opravdu něco vydrží. A již neplatí, že co něco vydrží, musí být i nevzhledné. Tato konzole je vyhotovena v opravdu moderním černém designu.

Vzhled však asi není to nejdůležitejší, co vás na tomto kouzelném boxu bude zajímat. Oproti svým předchůdcům zde naleznete spoustu vylepšení a prvků, které vám usnadní práci a zábavu. 250 GB disk vám umožní si rovnou na konzoli nahrát svůj oblíbený film či video z prázdnin nebo dovolené a moci se tak o ně podělit s přáteli.

Dalším vyrazným usnadněním je zabudovaný Wi-fi adaptér. Můžete se tak bez zbytečným kabelů propojit s vašim PC či notebookem a přehrát si svoje oblíbené hity. Pokud však lpíte na kabelech, je zde možnost využít 5 USB portů. Také se nemusíte obávat hučení nebo dalších nežádoucích zvuků, neboť tichý chod je u této konzole samozřejmostí.

Nesmíme opomenout ani hraní her, což byl vlastně původní smysl a účel těchto herních konzolí. Dnes již jsou hry natolik grafický dokonalé, že vás vtáhnou do dění neuvěřitelně silně. A bude tak velice těžké nevybudovat si takovou malou závislost. Čas stravený před obrazovkou vaší televize však nebude ztracený, budete jej totiž moci strávit s rodinou u fotografií či filmů, ale i s přáteli při turnájku v nějaké oblíbené hře. Pokud však hledáte něco trochu více mobilního, navštivte naše patro herních konzolí, kde můžete naleznout i celou řadu PSP konzolí.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang