Kvalitní audio výbava

TV, foto, audio-video

Pakliže jste jedni z těch, kteří se rádi nechávají doprovázet hudbou při většině činností, doma by Vám jistě neměla chybět kvalitní audio výbava. Takový úklid za doprovodu největších hitů Michaela Jacksona se tak lehce může zvrtnout v taneční řádění a vaření za zvuků Edith Piaf je hotovým koncertem.

O své oblíbené hudbě máte ale určitě jasno, teď se stačí poohlédnout po nějakém tom kvalitním audio zařízení. Kvalitní audio zařízení lze připojit i na elektronické bicí.

Jedním z nich je určitě minivěž Philips FWM154. Philips je posedlý dokonalým zvukem, proto se nemusíte bát, že byste s produkty této značky takzvaně “šlápli vedle”. Ale hlavně, co Vás může v tomto případě mile překvapit je, že klidně můžete oprášit své staré kazety, jistě na nich máte hudební kousky, které se již těžko hledají.

Minivěž Philips FWM154 je totiž vybavena kvalitní kazetovou mechanikou na kterou můžete navíc i nahrávat. Vybranou hudbu můžete také přehrávat samozřejmě z CD, ať už typu R či RW,  na kterých máte hudbu ve formátu MP3, to už je ale u takových zařízení samozřejmostí.

Do minivěže Philips FWM154 můžete vložit jedno CD, na větší počet disků zkrátka u této minivěže již nezbylo místo.

Pakliže jste spíše rádioví posluchači, tak díky digitálnímu ladění si prostě naladíte tu svou stanici a pro jistotu si ji uložíte jako předvolbu, kdyby Vám ji nějaký nenechavec náhodou přeladil! Rádiem nebo CD se můžete nechat i vzbudit.

Pokud totiž vstáváte ztěžka, pořádná vypalovačka Vás jistě vytáhne z pod peřiny! Minivěž Philips FWM154 můžete také naopak nastavit na vypnutí a při hudbě tak například usínat. Ke zvýraznění basů snadno poslouží funkce Dynamic Bass Boost.

I na první pohled malé reproduktory ale dokáží velké věci. Jejich výkon je 40 W RMS a díky  konstrukci Bass Reflex umožňují kvalitní reprodukci hlubokých basů. Toto vše dává poslechu hudby jiný rozměr, než na který můžete být zvyklí.

Pro snadný přehled je minivěž Philips FWM154 vybavena displejem, který ve stand-by režimu zobrazuje hodiny. Součástí je samozřejmě ovladač, který Vám ušetří spoustu zbytečných kroků, pokud Vás ovšem perfektně znějící hudba nedonutila k tanci.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang