LCD televize

TV, foto, audio-video

Pokud vybíráte novou televizi do své domácnosti, zajisté vás upoutají LCD televize a to především svými jasnými a zářivými barvami. V naší široké nabídce najdete LCD televize s úhlopříčkou od 8,9 cm až po LCD televize s úhlopříčkou 120 cm a více. Nejoblíbenější mezi zákazníci jsou jednoznačně LCD televize s úhlopříčkami 62 až 72 cm. V této kategorii nabízíme výrobky značek Grundig, JVC, Panasonic, Philips, SONY a spousty dalších.

Jaké LCD televize nabízíme?

Jako každou televizi, lze i LCD televize samozřejmě propojit s mechanikou DVD, videem, domácím kinem, satelitem, ale i počítačem. Výrobci LCD televizorů se snaží rozšířit možnost použití a umístili do svých přístrojů velice užitečné vstupy pro kamery, fotoaparáty a další záznamová média přes USB zařízení. Díky těmto vstupům, které LCD televize dělají ještě zajímavějšími, můžete sledovat vaše natočené video rovnou z kamery či si prohlížet právě vyfocené fotky. Materiály přitom nemusíte nikam kopírovat, vše si prohlížíte pouze pomocí kabelu. U většiny LCD televizí nechybí ani výstup na sluchátka, pokud vás tedy rozčiluje program, na který se vaše druhá polovička ráda dívá, jednoduše jí nasaďte sluchátka.

Jaké funkce mohou LCD televize mít?

Digitální vysílání začíná pokrývat stále větší území naší republiky. Při koupi nového LCD televizoru tedy doporučujeme zaměřit se na schopnost přijímat digitální signál. Takové LCD televize v naší nabídce samozřejmě najdete. Většina LCD televizí je připravena i pro příjem obrazu ve vysokém rozlišení (označení HD).

Mezi oblíbené funkce LCD televizorů zajisté patří funkce Zoom, která umožňuje vytáhnout detail na celou obrazovku. Velmi zajímavými funkcemi jsou bezpochyby také PIP (obraz v obraze) a PAP (obraz a obraz), díky kterým můžete sledovat dva programy najednou. Není to úžasné? Zajisté jste se již rozhodli pro koupi nějaké LCD televize, nyní si stačí jen vybrat.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang