Kvalitní obraz pro kvalitní pořady – LED TV Samsung UE46B6000

TV, foto, audio-video

Na starém televizním přístroji vás ani sebelepší pořad nebude tolik bavit, jako na kvalitní obrazovce. Představte si například závody Formule 1 sledovat na zrnící CRT televizi o malinkaté úhlopříčce se zvukem ve kterém je hlas komentátora a hlas motoru takřka totožný. Takový závod by nebavil ani zarytého fanouška. A nejde samozřejmě jen o závody. Doba, kdy se filmové trháky z kin dostávají do programu TV stanicí se čím dál více zkracuje a i pro ně je kvalitní obraz a zvuk zárukou spokojeného diváka. Proto si vyberte opravdu prvotřídní technologii. Vyberte si napříkad LED TV UE46B6000 od společnosti Samsung.

Aby nedošlo k nějaké mýlce, je nutné si nejprve technologii LED TV vysvětlit. V případě televizorů Samsung se nejedná o obraz tvořený přímo LED, ale pouze o podsvícení obrazových bodů, ty se i u těchto televizí skládají z tekutých krystalů (technologie LCD). Skutečné LED TV musejí být mnohem větších rozměrů, protože LED jsou v současné době ještě příliš velké. A tak tyto TV obrazovky naleznete třeba na sportovištích nebo reklamních plochách.

I když označení LED tedy přímo neurčuje zdroj obrazu, televizor Samsung UE46B6000 patří ke špičce na poli moderních televizorů. Na něm si své oblíbené TV pořady anebo i závody formule 1 vychutnáte se vší parádou a o krásný zážitek nebudou ochuzeny žádné z vašich smyslů. Tedy máme na mysli zejména váš sluch a zrak. Zrak bude hýčkat velká, 117 cm dlouhá úhlopříčka s rozličením 1920 x 1080 a zobrazovací frekvencí 100 Hz. Sluch pak budou hýčkat stereo reproduktory s 20-ti wattovým výkonem (2×10 W). Tato televize je samozřejmě vybavena vestavěným DVB-T tunerem, se kterým žádné další set-top boxy nebudete potřebovat. Navíc je tato TV vybavena také tunerem DVB-C pro příjem kabelového vysílání.

Televizor Samsung UE46B6000 je vybaven USB vstupem a dalšími konektory, které z tohoto výrobku dělají univerzální výrobek pro mnohé druhy použití.

Je jedno jestli vyhraje Alonso nebo Schumacher, vyberete-li si tento typ TV, vyhraje obraz a zvuk zároveň. Ovšem trofej pro vítěze si převezmete vy – bude to tato televize. V naší nabídce naleznete i další modely LED TV Samsung. Vyberte si z naší bohaté nabídky a porovnejte parametry, které vám budou nejvíce vyhovovat.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang