LG Scarlet přichází – seznamte se, prosím!

TV, foto, audio-video

Na český trh přichází nový model LCD televizorů od značky LG, nesoucí jméno Scarlet.  Tato modelová řada je plná technologických novinek, a snaží se zaujmout nejen výkonem, ale hlavně svým elegantním designem a zajímavou barevnou kombinací.

Nakoukněte na Scarlet více zblízka. Tato moderní nová LCD televize disponuje HD rozlišením, a k dokonalému prokreslení obrazu napomáhá systém TruMotion 120Hz, který zvládne bez problému vykreslovat i ty nejrychlejší pohyby, třeba při sledování hokejových zápasů či automobilových závodů.

LG Scarlet

Další technologickou perličkou LCD televizorů řady LG Scarlet je velice chytrý systém Inteligent Sensor, který neustále snímá intezitu světla a teplotu okolí a podle získaných informací upravuje kontrast, jas a ostatní prvky obrazu tak, aby za všech možných světelných podmínek měla LCD TV Scarlet stále dokonalý obraz. Což samozřejmě šetří nejen Vaše oči, ale i Vaši peněženku.

Další zajímavostí jsou reproduktory, které nejsou absolutně vidět, jsou rozmístěny po celém obvodu LCD televizoru a díky systému ClearVoice je zvuk nádherně čistý. Není divu, že za tento systém obdržela společnost LG cenu Innovation Award CES 2008, neboť na jeho vzniku se podílel slavný audioexpert Mark Levinson.

Výborný obraz, výborná výbava, to jsou LCD televizory řady Scarlet od LG.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang