JEDINEČNÝ DESIGN HUDBY Mikrověž Grundig Ovation CDS 7000 DEC, black

TV, foto, audio-video

Toužíte po tom, co nikdo jiný nemá? Máte rádi vkusnou originalitu? Mikrověž Grundig Ovation je naprosto něco jiného. Nevypadá jako mikrověž, je jiná a je krásná. Grundig povznesl mikrověž do jiné dimenze a oblékl tento přístroj do naprosto jiného kabátu. Tento minimalistický zázrak uchvátí vzhledem, kompatibilitou a způsobem ovládání. Nechte se omámit futuristickým designem.

Tento jedinečný designový kousek od Grundigu je stvořen pro opravdové moderní fajnšmekry. Každý, kdo má rád jedinečné kousky, tedy kousky, které nemá každý doma, ať upře zrak na Mikrověž Grundig Ovation CDS 7000 DEC, black. Design je spojení krásy a funkčnosti a to jistě tato mikrověž má. Na první pohled nevíte co si o ní myslet, co to je, ale představujeme vám futuristickou novinku a velmi povedený kousek v oblasti audio systémů.

Mikrověž Grundig nejen, že nevypadá jako mikrověž, ale má běžná mikrověž svůj stojan? A má běžná mikrověž kruhové dálkové ovládání. Extravagnce, originalita a funkčnost se spojili v mikrověži Grundig. 1.polovinu přístroje – horni polovinu tvoří displey, který zakrývá CD. Otevírá se vysunutím do strany. Spodní polovinu zabírá reproduktor. S tímto reproduktorem se zvuk rozline rovnoměrně po místnosti. CD přehráváč přehrává CD-R, CD-RW, MP3, CDDA, samozřejmostí je propojení s laptopem, MP3 přehrávačem a napojení USB. Tento přehrávač nepotřebuje pod sebe žádnou poličku, lze ho připevnit na stojan a nebo přímo na zeď. Po připojení na stojan je to velmi luxusní kousek, vypadá jako hrací pult a na zdi jako supermoderní obraz.

Ve vlastnostech přístroje nechybí ani klasické funkce jako rádio, časovač apod.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang