Chytne a nepustí – nanopodložka

Mobily, PC a kancelář

Co má předponu nano-, to je teď in. Nanobakterie, nanotechnologie a nyní i nanopodložka. Ptáte se oč jde? Jezdíte třeba autem? A máte stále problémy s předměty častého užití pohybujícími se nebezpečně po palubní desce? Tak přesně o to jde. Zastavte to! Nenechte předměty ve vašem autě dělat, co chtějí. Položte je na nanopodložku a věřte, že z ní se nehnou ani o píď!

Nanopodložka je žhavou novinkou letošího roku. Je určená zejména do aut, ale dobře poslouží i v kancelářích či domácnostech. Prostě všude tam, kde potřebujete přichytit nějaké předměty tak, aby se nehýbaly a zůstaly na svém místě. Zejména pak v autech, kde se mnoho předmětů (klíče, mobily, atd.) dává díky fyzikálním zákonům do pohybu, uvítáte tuto skromnou černou podložku, která však v sobě skrývá neskromné vlastnosti.

Bez lepidla, bez magnetů udrží tato podložka předměty i vzhůru nohama a po jejich sejmutí na nich nenechá žádné stopy. Je navíc takřka neopotřebitelná. Jediné, co ji může ohrozit je prach. Poté své schopnosti postupně ztrácí. Nicméně opláchnete-li ji pod proudem vody, její schopnosti budou zpátky v plné síle.

Patentovaný materiál, ze kterého je tato nanopodložka vyrobena, vyniká skvělou přilnavostí a tak ani v těch nejostřejších zatáčkách se nebudete muset bát, že vám mobil či klíče zapadnou kamsi pod sedačku. V autech, na jachtách, v kamionech, doma, venku, všude vám tato nanopodložka dobře poslouží a to co na ní odložíte, vždy zas na ní najdete.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang