Absolutní špička mezi kompakty – nový Olympus SZ-30MR černý

TV, foto, audio-video

Není pochyb o tom, že fotoaparáty Olympus patří mezi jedničky ve své kategorii. Dnes Vám však chceme představit absolutní špičku mezi kompaktními fotoaparáty – Olympus SZ-30MR černý. S tímto moderním fotoaparátem Vám už neunikne žádná momentka!

Fotoaparát Olympus SZ-30MR černý Vám díky 16,8 Megapixelům a 24 násobnému optickému zoomu zaručí bezkonkureční kvalitu vašich fotografií. Jedná se o první fotoaparát, se kterým můžete natáčet 1080p Full HD videa se zvukem. Funkce Multirecording vám umožní fotografovat během nahrávání a zároveň kombinovat různé režimy, ze kterých si pak vyberete ten v nejlepší kvalitě.

Kromě funkce multirecording můžete vyzkoušet i ohromující sílu zoomu a pořizovat záběry s vekým přiblížením bez jakékoli ztráty na kvalitě. Za zmínku stojí i funkce 3D fotografie, Smart panorama a kompatibilita s Eye-Fi kartami pro bezdrátový přenos snímků a videí do PC.
Pokud patříte mezi takzvané příležitostné fotografy a nepotřebujete fotoaparát pro náročné, stačí se podívát do sekce kompaktní foťáky a vybrat si ten pravý přímo pro Vás!

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang