Kdekoliv, kdykoliv – pohotovostní nabíječka mobilů

Mobily, PC a kancelář

Bez mobilu ani ránu. V současné době to už nejspíše ani jinak nejde. I donedávna ortodoxní odpůrci mobilních telefonů postupně chtě-nechtě podlehájí jejich nepostradatelnosti a zjišťují, že v moderní době se bez těchto malých pomocníků vlastně neobejdou. Oproti klasickým telefonům, který se pozvolna z domácností stěhují do muzeí, mají však tyto mobilní jednu menší nevýhodu. Minimálně co týden, potřebují elektrickou šťávu, aby nám mohly dál bez problému sloužit. Ject tedy třeba na 14 dní pod stan do divočiny… i když tam mobil asi vážně nepotřebujeme. Přesto, tu a tam se vyskytne situace, kdy je mobil potřeba a elektřina nikde. Co s tím? V těchto situacích pomůže pohotovostní nabíječka.

A dokonce i v té divočině se mobil může hodit a není moudré se ho definitivně vzdávat. Stát se může cokoliv a pro přivolání pomoci je mobil nejefektivnějším pomocníkem. I zcela nová baterie však nevydrží v mobilu věčně a můžete jí šetřit jak moc chcete, časem prostě svoji energii spotřebuje. Pohotovostní nabíječka je pak vždy v pohotovosti. Nepotřebujete žádnou elektřinu, stačí mít po ruce jen jedinou tužkovou baterku. Ano, jediná tužková baterie dodá vašemu mobilu potřebnou energii. Pohotovostní nabíječka díky jediné AA baterii bude váš mobil nabíjet až dvě hodiny, což stačí k jeho dalšímu bezproblémovému provozu.

Pohotovostní nabíječka si rozumí s většinou modelů mobilních telefonů. Jejich seznam naleznete v popisu produktu pohotovostní nabíječky na našem webu. Kromě mobilů dodá šťávu také vašemu iPodu.

Bez pohotovostní nabíječky odteď ani ránu. Můžete ji vzít kamkoliv s sebou a sami uvidíte, že se vám bude nejednou hodit. Další užitečné výrobky, nejen na cesty, naleznete v naší nabídce hitovek.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang