Malé rozměry, velké výkonem: Reproduktory Philips SPA5300, multimediální 2.1

TV, foto, audio-video

Potřebujete k vašemu počítači anebo přenosnému hudebnímu aparátu kvalitní a výkonné repruduktory? Na trhu jich je celé množství a vyznat se v nich chce dávku trpělivosti a hlavně času. Což takhle se orientovat se podle vzhledu? Samozřejmě ani výkon nesmí jít stranou. Dáme-li oba tyto požadavky na jednu stranu, jejich splňujícím produktem jsou bezpochyby elegantní reproduktory Philips SPA5300. Jejich rozměry spolu s jejich výkonem vás určitě překvapí. A to určitě mile.

Když požadujete od multimediálního vybavení výraznější zvukový zážitek, připojte k němu systém reproduktorů Philips SPA5300. Nastavte úroveň dynamického zvýraznění basů a vychutnejte si 100 W hudebního výkonu s vynikající čistotou od nejnižších po nejvyšší tóny. Tato specifikace mluví sama o sobě za vše a skutečně jí můžete vařit.

Reproduktory SPA5300 se pyšní hned několika aspekty:

– Dynamické zvýraznění basů – nejhlubší a nejbohatší basy
Inovativní technologie poskytuje neuvěřitelně hluboké a bohaté basy z kompaktních reproduktorů. Dynamické zvýraznění basů zdůrazňuje hluboké tóny hudby pomocí několika nastavení hlasitosti od nízké po vysokou – to vše stisknutím tlačítka!

– Technologie Bass boost s ovládáním úrovně
Jedinečný design subwooferu nabízí mnohem hlubší a bohatší basy. Úroveň basů lze také libovolně nastavit.

– Osmiboký subwoofer ve dřevě
Super pevná konstrukce osmibokého subwooferu ve dřevě poskytuje dechberoucí basový výkon.

– otevřený design pro výjimečně čistý zvuk
Otevřený design vylepšuje reprodukci zvuku, nabízí maximální čistotu a snižuje případné zkreslení. Namísto tkaniny nebo kovového krytu jsou nainstalovány aerodynamické chrániče.

– Perfektní pro MP3, PC, TV, CD a další
Připojte reproduktory k veškerému vybavení. Skvělý způsob poslechu přehrávače MP3, PC, TV, CD, DVD a všech multimédií.

– Zvukový výkon v širokém spektru pro výjimečně čistý zvuk
Díky sofistikované technologii reproduktorů a zvukovému výkonu v širokém spektru si můžete vychutnat výjimečně čistý zvuk od nejnižších po ty nejvyšší tóny.

Technické parametry těchto reproduktorů jsou též dostačující: hudební výkon 100 W, frekvenční pásmo satelitních reproduktorů 180-20 000 Hz a frekvenční pásmo subwooferu 20-180 Hz.

V modelové řadě SPA nabízí Philips také jiné modely výkonných a kvalitních reproduktorů. Můžete je porovnat i s ostatními reproduktory z naší nabídky. Nemusíte se obávat, že si nevyberete.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang