Máte opět všechny fotky rozmazané?

TV, foto, audio-video

Také se vždy vracíte z dovolené celí natěšení jaké nové fotky na vás čekají ve vašem fotoaparátu? Celou dovolenou máte pečlivě zachycenou na paměťové kartě zahlcené spoustou fotografií, ale těch opravdu povedených je nakonec jen velmi málo? To je přeci škoda!

Známe to všichni, těšíme se na konkrétní fotky z výletu, z dovolené či z oslavy narozenin a pak na vás čeká jen spousta fotek tmavých, rozmazaných, s červenýma očima nebo příliš přesvětlené.

To pak stěží vyberete jen párt fotek, které se vyplatí někomu ukázat či nechat vyvolat a říkáte si, že příště se už na ten návod opravdu musíte podívat a fotoaparát si tak už konečně správně nastavíte.

Přesně pro vás je určen víkendový kurz Základy fotografie. Kurz je pořádán v Praze a celoročně. Kdykoli tedy zatoužíte mít už konečně opravdu perfektní fotky, stačí se jen přidat.

Vůbec nezáleží na tom, zda máte máte malý kompaktní fotoaprát nebo drahou zrcadlovku, pokud se vám nedaří správně přístroj nastavit a vnímat správně focené objekty, vaše fotky prostě budou vždycky určené akorát do koše na ploše vašeho počítače.

Víkendový kurz  Základy fotografie vás seznámí především s možnostmi nastavení fotoaparátu a porozumět základním principům tvorby fotografického obrazu. Manuální režim tak pro vás nebude pouhou ikonou na vašem foťáku, ale nový nástroj k perfektním fotografiím. První den vás čeká spousta teorie, kterou hned druhý den můžete vyzkoušet v praxi.

Už žádné rozmazané fotky nebo jen tmavé siluetky.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang