Ručičky jsou pasé, číslice jsou nuda – binární hodinky

Oblečení, obuv a doplňky

Ručičkové hodinky jsou na tom zhruba stejně jako gramofonové desky. Mnoho lidí je už téměř nezná a pouze fajnšmekři na ně nedají dopustit. Hodinky s digitálními číslicemi jsou na tom zhruba jako CD disky. Používá je většina lidí, ale výsledný dojem je tak nějak vyčpělý. Chce to něco nového. Jako se v hudbě prosadily všemožné digitální formáty, ve světě určování čau teď frčí binární hodinky. Nakupka.cz jde s dobou a tak vám jeden takový model binárních hodinek nabízí. Zapomeňte na ručičky, zapomeňte na číslice, určujte čas pomocí svítících diod!

Ptáte se, jak vám nějaké svítící diody prozradí čas? Věřte, že existují i mnohem sofistikovanější a co do přemýšlení náročnější modely. Naše binární hodinky se hodí pro začátečníky s tímto výdobytkem moderní hi-tech doby. Každá dioda má své číslo. Ty když seskládáte dohromady, dají vám správný časový údaj. Určitě tomuto způsobu brzy propadnete a ostatní na vás budou jen nechápavě koukat, co za nepozemsky vzhlížející hodiny máte a k tomu ještě z nich umíte určit správný čas.)

Kromě maximální hi-tech elegance jsou tyto hodinky sami o sobě velmi vkusné, s ocelovým řemínkem a praktickou, dvoumetrovou vodotěsností. Buďte originální! Určujte čas za pomoci zelených svítících diod.

Podívejte se také do naší sekce hodinek, hodin a budíků, kde naleznete také další zajímavé modely hodinek. Třeba s telefonem nebo přehravačem MP4 souborů v jednom!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang