Skutečně praktická věcička do USB k počítači – otvírač dopisů s hubem

Mobily, PC a kancelář

Záplava nepříliš praktických “vymožeností” k připojení přes USB port k počítači zahltila internetové shopy a s tím také vaše počítače. Existují však i opravdu šikovné výrobky, které vám jeden USB port sice v počítači zaplní, ovšem jeho využitelnost tento fakt spolehlivě přebije.

Ledničky, ohřívače, mrkající zvířátka – jistě i vy jste už někdy neodolali a ke svému počítači jste zakoupili jeden z mnoha nabízených produktů. Ovšem najít pak volný hub třeba pro externí zařízení byl asi problém. Otevírač dopisů s hubem vám tento problém umí vyřešit a navíc plní i další užitečnou funkci. Tu najdete už v názvu samotného produktu.

Dopisy, obálky, se vším si tenhle přístroj poradí šikovně a rychle díky čidlu a soustavě malých nožů napojených na motorek. Přiložený dopis otevřou bez jakékoliv újmy vaší, či obsahu dopisu a vy si ušetříte nervy i čas. Kromě otevírání dopisů však tato věcička umí váš omezený počet USB portů rozšířit hned o čtyři další a tak, koneckonců proč ne, můžete váš počítač dovybavit dalšími USB srandičkami z naší nabídky.

Další doplňky k počítači

Dnes se podíváme na praktické doplňky k počítači, díky kterým si zlepšíme pohodlí a efektivitu práce. Existuje mnoho různých produktů, které si můžete pořídit a vlastnictví některých z nich může zásadně změnit váš způsob používání počítače.

Jedním z nejužitečnějších doplňků je externí klávesnice. Přestože již mnoho notebooků má kvalitní klávesnice, externí klávesnice může nabídnout ještě vyšší úroveň pohodlí a produktivity. Existuje mnoho modelů na trhu, které mají ergonomicky tvarované klávesy a umožňují snadnou úpravu výšky a polohy. Je také možné zvolit bezdrátovou nebo bezdrátovou variantu, podle vašich preferencí.

Dalším praktickým doplňkem je externí monitor. Pokud pracujete s velkým množstvím dat nebo s grafickými programy, je mít větší obrazovku prostě nezbytné. Externí monitor vám umožní zobrazit více informací najednou a zlepší vaši produktivitu. Navíc můžete monitor umístit ve správné výšce, což je pro správnou ergonomii velmi důležité.

Široce využívaným doplňkem je také dokovací stanice. Dokovací stanice vám umožní připojit váš notebook k různým externím zařízením, jako jsou monitor, klávesnice, myš nebo tiskárna, pomocí jednoho jediného kabelu.

S pomocí dokovací stanice můžete snadno a rychle přepínat mezi prací na notebooku a stolním počítačem a mít všechny potřebné periferie připravené na jednom místě.

Dalším užitečným doplňkem je externí pevný disk. I když většina počítačů má dnes velké úložné kapacity, externí pevný disk je stále praktický pro zálohování důležitých dat, přenos souborů mezi zařízeními nebo prostě jako další úložiště pro ukládání fotografií, videí a dalších souborů.

V neposlední řadě bychom neměli zapomenout na herní prvky. Pokud se věnujete videohrám, může vám herní myš, klávesnice, gamepad nebo herní sluchátky značně zlepšit herní zážitek. Tyto doplňky nabízejí lepší ovládání, přesnost a ergonomii speciálně přizpůsobenou pro hraní her.

Na trhu existuje mnoho dalších praktických doplňků k počítači, mezi které patří například USB huby pro připojení více zařízení najednou, podložky pod myš pro plynulý pohyb, stojany na notebook pro lepší chlazení, nebo světelné panely pro redukci zrakové únavy.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang