USB zařízení top

Mobily, PC a kancelář

Hledáte ten správný srandovní dárek pro kamaráda, známého či kohokoli, kdo je pro každou legraci? Pak jste v té správné kategorii. Naše zábavná USB zařízení vás zajisté nezklamou. Některá se velice legračně pohybují, ale jinak jsou pouze na ozdobu. Jiná zařízení mohou být zábavná, ale i užitečná. Kategorie USB zařízení obsahuje výrobky značky Gadgets. Co říkáte na malou USB ledničku? Jste zvědaví, jak funguje? Pak čtěte dál.

Jaká USB zařízení nabízíme?

Pokud si chcete pořídit zábavné či užitečné příslušenství k počítači, řešením může být některé z námi nabízených USB zařízení. V našem sortimentu najdete mnoho těchto produktů, které zajisté nejen zvednou vaši náladu, ale také vám k lecčemu pomohou. Nabízíme USB nabíječku, ořezávátko, rozbočovač, ledničku, skartovačku či větrák. Pokud si chcete zakoupit USB zařízení pouze pro zábavu a na ozdobu, je tu pro vás USB sovička, šu..jící pejsek, chameleon či plasma ball. Mezi těmito zařízeními najdete také velmi zajímavou interaktivní hračku USB bubny.

Jaké funkce mohou USB zařízení mít?

Velmi zajímavým a užitečným dárkem může být USB lednička, která se perfektně hodí pro letní dny. Do pěti minut se malá lednička, do které se vejde plechovka, skvěle vychladí. Jako každé USB zařízení, potřebuje tato lednička pro své napájení pouze USB konektor. Stejně jako velké lednice je uvnitř osvětlená. Práce se skartovačkou je zábava a ještě větší s naší malou USB skartovačkou, ve které můžete zničit všechny poznámky na menších papírech.

USB bubny jsou žertovným dárkem pro hudebníky, ale ještě více potěší děti. Toto USB zařízení disponuje plátnem s dotykovými plochami, které je možno srolovat a dobře skladovat nebo přenášet. Součástí balení je také software, který umožní přidělovat dotykovým plochám různé zvuky, nahrávat vlastní oblíbenou hudbu, nastavit výukový program a další zajímavé funkce.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang