Užitečný fotorámeček

TV, foto, audio-video

Chtěli byste své blízké obdarovat něčím opravdu užitečným, přesto ho mile potěšit či překvapit? Zapomeňte na ponožky, ty mohou být jen užitečné, ale příliš radosti pod stromečkem nepřinesou. Máme pro vás dnes jiný tip, který jistě ocení jak muži, tak i ženy!

Takovýhle dárek vlastně může ocenit dokonce i celá rodina! Jedná se o fotorámeček Sencor SWS 400, ale samozřejmě to není jen tak ledajaký fotorámeček, tento navíc obsahuje i informace o počasí a je jakousi meteostanicí.

A co všechno se můžete dozvědět? Multifunkční rámeček Sencor SWS 400 vás bude velmi přesně informovat o aktuálním čase a datu. Perfektní je samozřejmě funkce předpovědi počasí, kdy se nemusíte vyklánět z okna, abyste ověřili venkovní teplotu, která je stejně vždycky nakonec úplně jiná, když vyjdete ven. Integrovaná meteostanice dokáže sledovat vnitřní i venkovní teplotu a také vlhkost. Součástí je i bezdrátový senzor s dosahem až 30 metrů.

Informace o počasí mohou být skvěle doplněny o fotografie vašich blízkých, či vám připomínat společně strávené chvíle. Fotografie se mohou zobrazovat na 8″ LCD displeji s rozlišením 800×600 bodů. Pro nahrání fotografií máte k disppozici čtečku karet 3v1 a navíc i USB slo 2.0. Pomocí těchto vstupů, byste měli fotografie nahrát do fotorámečku Sencor SWS 400 co nejsnáze.

Není nic příjemnějšího než ráno zjistit, že vás čeká teplý slunečný den a při tom se na vás ještě usmívá vaše drahá polovička!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang