VOLÁ, PÍŠE, HRAJE, MYSLÍ Autorádio Blaupunkt Hamburg MP68, CD/MP3

TV, foto, audio-video

Někdy je toho při řízení hodně. Rádio nahlas. Fofr na silnici. Zvoní telefon. Upadne na zem. Bum a bác. Tak takhle už opravdu ne. Blaupunkt přichází s jedinečným autorádiem, které v mnohém přesáhlo funkce ostatních autorádií.

Tady můžete očekávat zázraky. Autorádio Blaupunkt Hamburg MP68, CD/MP3 nastaví řád a komfort vaší palubní desce. Nepotřebujete nic dalšího. Přehrává cokoli. Autorádio Blaupunkt Hamburg MP68, CD/MP3 zavolá kamarádovi a přehrává vaší oblíbenou hudbu. Že máte ty nejlepší songy na flashce? Nevadí. Toto „nad“autorádio je přehraje přes rozhraní USB.

Autorádia Blaupunkt mají dlouho tradici a jsou vášnivým motoristům a posluchačům hudby velmi dobře známa. Blaupunkt to je kvalita. Toto autorádio patří mezi špicu. Je to jakési „nad“autorádio. Samozřejmě, že autorádio Blaupunkt Hamburg MP68, CD/MP3 je vybaveno bluetooth. Ale to je jen začátek.

Umí ho velmi široce využít. Přes funkci bluetooth zavolá vašim přátelům a rodině. Jejich telefoní čísla si můžete uložit. Pro pohodlné vytáčení čísel a pro možnost zrychlené volby je Autorádio Blaupunkt Hamburg vybaveno alfanumerickou klávesnicí. Přes bluetooth připojíte i navigaci.

Tento šikovný malý spolujezdec vám zahlásí sám změny v dopravě. USB vstup umožňuje připojení jiného paměťového média, ze kterého můžete přehrávat hudbu. Sám spolkne CD-R/RW, MP3 i WMA. Rozbrazuje až 127 adresářů a názvů.

Display je sám o sobě lahůdkou. Jména telefoního seznamu či názvy písniček si přečtete v šesti řádcích. Plně grafický display nabízí 4096 barev podsvícení pro optimální přizpůsobení k přísrojové desce. Funkce Angle zajišťuje možnost nastavení displeje podle úhlu pohledu. Funkce Brightness nabízí možnost nastavení jasu displeje.

Samozřejmostí je systém Audio mix, který spojuje hudbu a navigační pokyny. Už žádné buď a nebo. Autorádio Blaupunkt Hamburg MP68, CD/MP3 je autorádio, které perfektně doplní luxusní a inteligentní vybavení auta.

Dopřeje vám pohodlí a nic již nebude překážkou. Jeho paměť a funkce jsou rozsáhlé. Cokoliv na co si vzpomenete, to dostanete. Přehrávání, telefonování a to vše bez zbytečných kabelů. Můžete chtít od autorádia ještě něco navíc?

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang