Z foťáku rovnou k vám – digitální fotorámeček Philips SPF4208, LCD

TV, foto, audio-video

Může být snad jednodušší postup, jak si prohlédnout vlastní fotografie, než se vrátit z výletu, vyndat paměťovou kartu z fotoaparátu, zandat ji do fotorámečku a hned se kochat? Těžko na jednodušší způsob přijdete. A proto vám dnes takový digitální fotorámeček rádi představíme. Jedná se o model SPF4208 od společnosti Philips. S ním vaše fotografie dostanou nový rozměr.

Ukažte pomocí rámečku PhotoFrame nezapomenutelné okamžiky. Rámeček Philips SPF4208 je navržen tak, aby se co nejsnadněji ovládal a aby byl šetrný k životnímu prostředí. Tento fotorámeček bude ideálním společníkem při návštěvách vašich blízkých nebo si jen díky němu vychutnáte zážitky z vašich cest a dovolených. Stačí jen zasunout paměťovou kartu z foťáku a slideshow může začít. Samozřejmě můžete fotky do rámečku přenést za pomoci USB flash disku z vašeho počítače.

Jedinečná technologie imagen Pro je pokročilá technologie pro vylepšení obrazu, která z technologie imagen přejímá 3 základní části pro vyšší přesnost barev, hloubku barev a chytrý kontrast. Navíc technologie imagen Pro nabízí vylepšenou barvu pokožky, ostřejší obraz a prohlížení fotografií bez blikání, které je pro fotografie velmi důležité. Digitální fotorámeček Philips PhotoFrame se zobrazením fotografií v poměru 4:3 zaručuje ten nejlepší zážitek ze sledování. To ovšem není vše. Díky technologii RadiantColor můžete zobrazit menší fotografie v optimálním poměru 4:3, a to díky rozšíření barev na okrajích fotografie, jež nemá rozměr přes celou obrazovku, až k okrajům obrazovky. Odstraňuje tak černé pruhy a zkreslení poměrem stran. Tato tehcnologie je vhodná zejména pro starší fotografie.

V jednoduchosti je krása a proto se automatické prezentace spouštějí z jakékoli jednotky USB nebo paměťové karty pro všechny momenty, kdy nechcete ztrácet čas kopírováním fotografií do fotorámečku. Funkce automatického rozpoznávání orientace na výšku/na šířku je vybavena čidlem, které rozezná orientaci fotorámečku PhotoFrame™ a zajistí zobrazení každé fotografie ve správném režimu.

Fotorámeček SPF4208 od Philipsu však umí vždy něco navíc. Hrajte si s ním a s vašimi fotkami. Vytvářejte koláže! Jde o efekt prezentace pro zobrazení fotografií v podobě koláže, v níž se automaticky a náhodně shromáždí různé snímky tak, aby se nezobrazovaly nehezké okraje, jež mohou vznikat u fotografií menších než obrazovka.

V naší nabídce fotorámečků si určitě vyberete. Podívejte se na vaše fotky ze silvestrovských oslav či návštěvy babičky o Vánocích.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang