Zábava pro malé i větší

Mobily, PC a kancelář

Nedá se nic dělat a hlavně se tomu vyhnout. Ke generaci vašich dětí už zkrátka elektronika neodmyslitelně patří a tak se tomu ani nemá smysl úporně bránit. Mobilní telefony, tablety, mp3 přehrávače a další.. to všechno si vaše děti žádají. Vy ale můžete udělat kompromis!

Berte to prostě tak, že tablet nebude jen na lumpárny. Vaše dítko si tak totiž může trénovat svůj postřeh, pamět, či jemnou motoriku. Díky hrám určeným pro děti se naučí být pozorní, trpěliví i rozmýšliví. I později v životě pak budou soutěživí a nenechají se jen tak oklamat.

Dotykový tablet Samsung Galaxy Tab 3 Kids nabízí dětské rozhraní a bezpečné používání. Bohatý dětský obsah zabaví každého špunta a vy tak můžete také chvilku myslet na sebe. Na dětským tabletem ale samozřejmě můžete držet pevnou ruku a prostřednictvím funkce rodičovské kontroly spravovat jednotlivé aplikace. Pomocí nástroje pro správu času můžete i nastavit jak dlouho lze tablet používat.

Tablet Samsung Galaxy Tab 3 Kids je ideálním společníkem i na cesty, kdy můžete dítě zabavit třeba v autě nebo na pláži, kde byste si rádi dali vytouženého šlofíka. Tablet lze ale použít i třeba jako odměnu. Uvidíte jak vám váš nezbeda ještě rád vynese odpadkový koš.

Vytěžte s počítačové doby maximum, vaše dítě bude nadšené a i vy budete spokojenější, jak se dokáže samo zabavit.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang