Mějte své zážitky zvěčněné navždy

TV, foto, audio-video

Fotky jako památka na dovolenou či jiné zážitky jsou velice oblíbené, ale videa dají našim vzpomínkám mnohem více! Můžeme na nich vidět emoce, slyšet smích či mít navždy zaznamenané nezapomenutelné hlášky našich blízkých.

Ať už jste pravák či levák nebo chcete své záznamy pořizovat ve svislé poloze, tak s videokamerou Samsung HMX-Q20 se LCD displej přizpůsobí Vašim potřebám a ne Vy jemu! Při záběrech například krajiny či jiných scénách, ve kterých není důležitý zvuk můžete využít funkce Smart BGM II, která Vašim záznamům dodá dokonalost.

Můžete si totiž k videu vybrat jednu ze čtyř vestavěných skladeb, která nahrávce dodá příjemnou atmosféru. S videokamerou Samsung HMX-Q20 bude natáčení doslova hrou díky dalším výborným vlastnostem, jednou z nich je například funkce My Clip, s jejíž pomocí si můžete označit ve videu své oblíbené scény, a proto se budete muset posouvat celé video, abyste se dostali k požadované scéně.

Sranda musí být! A funkce Shake it ji dodá Vaši záznamům! Je to velice jednoduché, stačí s kamerou pouze zatřást a do scény se automaticky přidá jeden z mnoha efektů, jako je například efekt plakátu.

Originální a chytré funkce ovšem nejsou vše, dokonalost videokamery Samsung HMX-Q20 podtrhuje naprostá lehkost a kompaktnost. Není čas otálet, léto se blíží, tak proč nemít z letošní dovolené nové a originální nahrávky jako vzpomínky, které Vám zůstanou napořád!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang