Žlutá ponorka

TV, foto, audio-video

Také už máte v hlavě tu chytlavou melodii od Beatles? Můžeme vám zaručit že s touhle veselu vychytávkou si budete “Yelow submarine” broukat celý den. A nejenom tenhle song, ale určitě i jiné, které zrovna zahrají při vaší koupeli. Pořád ještě nevíte o čem je vlastně řeč?

Je řeč o jednom produktu, který je úplně ideální pro osoby, které rádi poslouchají hudbu na každém kroku a které mají rádi i horkou vanu po práci, kde můžou relaxovat. Gadgets FM Ponorka je totiž rádio určené pro poslech hlavně v koupelně, respektive přímo ve vaně.

Toto rádio ve tvaru ponorky a ve žlutém provedení je vyrobené z plastu a je dokonale vodotěsné. Dovnitř se nedostane ani kapka vody skrz reproduktor, tlačitka ani knoflíky. Vtipné je i ovládání, které samozřejmě není jen tak obyčejné.

Otáčením směrovek na konci ponorky se ladí stanice a periskopem se rádio zapíná a ovládá hlasitost. Na ponorce najdete ještě přepínač mezi FM a AM. K jejímu provozu stačí vložit jen 3x AAA baterie a naldit tu správnou stanici.

Jasně, kačenka do vany je fajn, ale může omrzet. Žlutá Gadgets FM Ponorka přináší zábavnější možnosti, jak strávit čas ve vaně, tak už začnetě napouštět.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang