AKCE BAZÉN! Bazén Orlando 3,66 x 0,91 m

Dílna, stavba a zahrada

A je to tu. Jaro. Slunce. Teplo. A co takhle bazén? Nemáte? Myslíte, že není potřeba? Je. V létě určitě. Schladit tělo po práci. Schladit duši po opalovačce. Nemáte velkou zahradu? Nevadí. Bazén Orlando 3,66 x 0,91 m se vejde všude. Je velmi nenáročný na prostor i na údržbu. V létě se bez něho neobejdete. Děti budou nadšené. Vaše tělo spokojené. a představte si tu pohodu. Koupání v bazénu při grilování. Krásná, teplá, letní noc, výborné grilované pochoutky a příjemný pocit v bazénu Orlando.Prý, že raději někam na koupaliště, kde si můžete zaplavat. Ano. Zde to moc nejde. Ale na schlazení a vyblbnutí je bazén Orlando naprosto super. S nikým se nemusíte prát o místo a můžete se koupat jak se vám zachce ve svém soukromí. Zahradní bazény jsou oblíbené právě pro svou intimitu a soukromí.

Nadzemní Bazén Orlando 3,66 x 0,91 m je z vysoce kvalitního plechu, který je ošetřen základním antikorozním nátěrem. Součástí balení jsou schůdky a kartušová nebo pískovcová filtrace. Na zimní období můžete tento bazén složit zpět do krabice nebo ho zazimovat pomocí příslušných bazénových chemikálií. Příslušenství k bazénům zahrnuje například krycí fólii, která bazén chráním před spadem nečistot a hmyzem. Pro naprostou čistotu bazénu zde najdeme i vysavače, dále teploměry a nádoby na chemikálie.

Zahradní Bazén Orlando 3,66 x 0,91 m je snadné postavit, snadné napustit a snadné udržovat čistý. Je to naprosto užitková věc, kterou zaručeně využijete do posledního letního dne.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang