Akušroubováky Akuvrtačky top

Dílna, stavba a zahrada

Ať už potřebujete udělat jakoukoli řemeslnickou práci, zajisté víte, jak je důležité mít kvalitní a spolehlivou vrtačku. V této kategorii najdete moderní AKU šroubováky a AKU vrtačky, které vás zajisté nezklamou, ba naopak. Z našeho sortimentu si určitě vybere každý, nabízíme produkty známých značek, jako je Beckford, Black-Decker, BOSCH, Dremel, ETA, Metabo a dalších.

Jak AKU šroubováky a AKU vrtačky fungují?

Díky těmto vrtačkám se už, při práci, nemusíte starat o otravný kabel. Tyto přístroje jsou napájeny pouze z akumulátoru a tak s nimi můžete manipulovat téměř všude, i mimo dosah elektrické sítě. Mohlo by se zdát, že AKU šroubováky a AKU vrtačky jsou, díky způsobu napájení, méně výkonné. Opak je však pravdou. Jejich vysoký výkon a skvělá výdrž vás ohromí. Pokud ještě nemáte doma AKU šroubovák, jste tu správně. Tyto produkty jsou nejužitečnějšími přístroji a neměli by chybět v žádné domácnosti.

Jaké funkce AKU šroubováky a AKU vrtačky mohou mít?

Tyto kvalitní produkty mohou disponovat mnoha funkcemi a vlastnostmi, které vás jistě potěší. AKU šroubováky a AKU vrtačky, které nabízíme, jsou těmi nejmodernějšími na trhu. AKU šroubovák povolí i ten nejpevněji utažený šroub bez použití vaší síly. Může disponovat pravým i levým chodem, vřetenovým zámkem pro ruční používání, magnetickou hlavicí na více druhů šroubováků, indikátorem směru otáčení a stavu nabití akumulátoru.

Stejně dobře vám budou sloužit i AKU vrtačky. Ty mohou disponovat nastavitelným rozsahem kroutícího momentu, sníženou hmotností, velkou výdrží akumulátoru, integrovaným osvětlením pracovní plochy, elektronickou brzdou, regulací otáček a mnoha dalšími funkcemi. AKU šroubováky a AKU vrtačky by měla obsahovat každá dílna.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang