Let´s the music play

TV, foto, audio-video

 Ponořte se do svého hudebního světa spolu s Ipodem shuffle čtvrté generace od proslulé značky Apple.

Apple iPod shuffle je miniaturní hudební přehrávač s jednoduchým elegantnímdesignem. Na výběr máte z veselých barev, které Vám zvednou náladu. Maličký iPod je velice skladný, díky svým opravdu malým rozměrům a minimální váze. Apple iPod shuffle tak můžete mít neustále u sebe. S iPodem můžete klidně sportovat – díky praktické klipsně na zadní straně, kterou můžete připnout na opasek, batoh či kousek Vašeho oblečení.

Na interní paměť o kapacitě 2 GB uložíte stovky hudebních souborů. Přehrávač vydrží přehrávat nepřetrižitě až 15 hodin. Znovu nabít lze pomocí USB portu z počítače, který je součástí balení, nebo přes volitelnou nabíječku. K tomu aby byl Ipod Shuffle opět připraven k přehrávání hudby stačí pouhé 2 hodiny nabíjení. Sluchátka mají standardní 3,5 mm audio jack. Ipod je vyroben z kvalitního materiálu – leštěného hliníku, což ho předurčuje k dlouhé životnosti.

Pokud nechcete aby Vás neustále obtěžoval mp3 přehrávač vypadáváním z kapsy, Ipod Shuffle je pro Vás ideální řešení. Slaďte svého malého parťáka se svým šatníkem a vyražte do ulic!

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang